• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

hlavná cena v jesennom zverokruhu

  • Zakladateľ témy DeletedUser1180
  • Vytvorené

DeletedUser1180

Guest
prečo dáva v 11. rase oveľa menej manny a žiadny iný bonus navyše ako v rase č.10 a č.9?
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
1.jpg
 

DeletedUser1180

Guest
Chyba je potvrdená. Zobrazuje sa zlý tovar, ktorý sa bude vyrábať. V kapitole 11 to bude namiesto manny sa vyrábať božská úroda.
ale aj tej by mohlo byť o niečo viac, aspoň vzhľadom na množstvo čo poskytuje v 12.kapitole....či? :)
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Kľudne sa môže stať že 12. kapitola má zle hodnoty tiež
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Kľudne sa môže stať že 12. kapitola má zle hodnoty tiež
Dony, môžete už preveriť aj prečo má kap16 a kap15 rovnakú výhodu a bonusovú produkciu cítiaceho tovaru, už neplatí čím vyššia kapitola - vyššia produkcia/odmena ??? veď sú vyššie náklady na získanie /úlohy/, ďakujem
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Chyba je potvrdená. Zobrazuje sa zlý tovar, ktorý sa bude vyrábať. V kapitole 11 to bude namiesto manny sa vyrábať božská úroda.
Skôr mi to pripadá ako keby boli tie čísla zamenené, že v 11kap malo byť 5500 many a v kap12 1220 božská úroda, ale v kap15 a kap16 neviem kde je problém, ale je tam chyba určite.
 

DeletedUser1180

Guest
Ahoj, práve som zaznamenala aktualizáciu hry a už mi ukazuje produkciu medveďa 1830 božskej úrody a nie manny, ale bonus ukazuje stále 1830 manny. Je to správne? Nemal byť aj bonus božská úroda?....... len sa pýtam
 
Hore