• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Herovalter

DeletedUser675

Guest
Tento príbeh sa stal , avšak pre niekoho je to legenda. Pre mňa osobne je to spomienka, stará a rozmazaná ale stále tam je. Možno sa pýtate kto som aby som vám vravel tento príbeh. Ja som Herovalter prvý a jediný panovník jedného s Ľudských miest vo veľkej starovekej ríši Elvenaru. Vládol som tu od dôb zhromažďovania veľkých stád. To ale teraz nieje dôležité. Teraz je dôležité to prečo sme prežili tieto obrovské zmeny ktoré nastali po obrovskom oteplení ktoré spôsobilo tanie našich pravekých ľadovcov a odkrytie starého zla ktoré dovtedy mrzlo pod silným kúzlom mrazu na severe nášho krásneho sveta. Písal sa rok 1699 tretieho veku a v mojom milovanom meste Vineland sa oslavovalo, bola dobrá úroda a teplá jeseň, dni sa začali skracovať ale zima neprichádzala. Niektorý naši obyvatelia sa radovali že máme počasie ako naši susedia z juhu. To že neprišla zima môjmu mestu nijak neuškodilo ale keď som sa díval po večeroch z veže mojej hlavnej budovy videl som niečo na severe nad horami vo svete ľadu. Tam kde už roky nikto nechodil, nebolo to rozumné. Niektoré výpravy sa ani nevrátili. Nevedel som čo to je ale bolo to ako svetlo alebo žiar. Nechápal som a preto som dal zostaviť expedíciu. Jedenásť mužov, ty najlepší, štyria nosiči zo severu z údolia pod horami, štyria vedci budú skúmať zmenu prostredia, dvaja elitný Paladinovia s mojej osobnej gardy ako doprovod a kapitán Valhamer najlepší bojovník a hlavne skúsený veliteľ. Ja som bol príliš zvedavý nato aby som ostal v doma v meste, bol som dvanásty a ten jediný človek čo sa do Vinelandu vrátil. Avšak nevrátil sa sám...
... pokračovanie sa pripravuje ...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore