• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Hannah1497

  • Zakladateľ témy DeletedUser273
  • Vytvorené

DeletedUser273

Guest
Takze drahý moji ako začať .....nakoľko je to trapne:oops: ale co uz.... stalo sa to 10 rokov dozadu
mala som po 18tke a kedze som bola vychovaná ehm tak aby som si stala za tym ze nebudem ako to povedať lahka koryst pre chlapcov tak som cakala na toho "pravého" bol valentin no zhodou okolnosti sme mali aj súkromny večierok v maskach /maškarný -na bite s chľastom :D
S mojim vtedajsim partnerom sme sa tak nejak dohodli ze nakolko uz spolu chodime dlhši čas tak uz by sme mohli aj postupit na "dalsiu úroven" pre menej chápavych sex :D ;) ...
Som romanticky typ a samozrejme som si to vysnivala pri sviečkach šampanske s jahodami atd...:p
No ako to tak býva nevyšlo to vôbec tak ako som očakavala a zmenilo sa to na grotesku a viac sme sa nasmiali ako .....no ved viete :D:oops:
a prečo?....no skratka moj partner bol v maske prezlečeny za prostitutku :confused: bol zmachleny a este mal aj nalakovane nechty... totalne zle to namna posobilo ba priam az odpudzujúco. Aj som to cele chcela radsej prerusit a nechat na vhodnejsi moment, ale..... ON zostal zduty... a kedze som vtedy bola mlada a blba:rolleyes: a nechcela som ho stratit tak som nakonec suhlasila..... kondom nešiel vybrat z obalu neslo to odtrhnut asi 10 min sme bojovali len stym,, potom nasadzanie samotneho kondomu katastrofa, on to nikdy nerobil nakolko bol tiez panic ale dajako sme to podla návodu dali :D šampanske sme tiez dlho otvarali...,dotoho buchot na zamknute dvere spalne kde ostatny opity členovia večierku kricali na nas ci uz sme hotový a podobne keci .... :rolleyes:
no zaver je taky ze nie vzdy to vsetko vide ako planujete :D lepsie je asi neplanovat nebudete sklamany .
Čiže moje Valentinske "poprve" čistá hrôza.

A este jedno poucenie ... ked sa chlap zduje ked dievca este nieje pripravene je to chuj treba ho poslat rovno do kouli :cool: ked si nevie pockat na lepsiu atmosferu a prilezitost. tak potom nestoji zato ...A pride lepsi ten pravy tak ako nakoniec prisiel aj kumne a sme spolu 9 krasnych rokov a v auguste sa budeme brat :)

krasneho valentina prajem vsetkym :)

Dufam ze sa vam moj pribeh pacil a ze vas pobavil :)
PS : sry za chyby
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore