• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Gurda

DeletedUser210

Guest
Volám sa Sára a so sestrou Elli sme sa narodili v údolí salamandrov v juhovýchodnej provincii Hohnfingtal kraja Munkholmen. Náš otec Gurdó I. vládol v provincii pevnou ale láskavou rukou a nám sa dostalo najlepšie vzdelanie a výchova. Pretože otcovi nebolo dopriate mať syna na sklonku svojej vlády sa rozhodol prenechať vládu v provincii spriateleným vládcom. Tí ale jeho veľkorysosť zneužili a v svojej nenásytnosti udreli aj na hlavné mesto provincie, ktoré po hrozných bojoch nakoniec obsadili. Otec túto zradu neprežil a my so sestrou sme sa uchýlili do pevnosti Bergrit.
Elli bola vždy silnejšia a priebojnejšia ako ja, no ani ona a jej verní nevedela čeliť útokom zradcov donekonečna. Nakoniec sme museli rodnú provinciu opustiť a hľadať nové, bezpečné útočisko. Vydali sme sa na juh a po dlhej strastiplnej ceste sme sa usadili tu v kraji Arendyll. Sestra založila mesto Bergrit, spomienku na naše posledné útočisko v rodnej provincii.
Všetko by bolo v poriadku, keby pobyt v krajine nemusela schvalovať krajinská rada. Zhodou náhod sa stalo, že Elli povolenie na trvalý pobyt nedostala a dodnes tu žije a pracuje nelegálne. Pretože situácia bola vážna a nám sa tu páči, prehovorila ma aby som tiež založila mesto a vybudovala naše posledné útočisko v krajine. Po čase sa situácia ukludnila a ja som môjmu mestečku ostala verná. Verná som ostala aj spoločenstvu, ktoré ma prichýlilo a pomáhalo nám v najťažších chvíľach.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore