• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Gurda

DeletedUser210

Guest
Titul je vonkajšie vyjadrenie zásluh v nejakej činnosti, teda aktivity. Preto by k nej mal mať čo najužší vzťah a mal by zásluhy vyjadrovať čo najjednoduchšie. Podľa odporúčaní Akadémie mágie predkladám návrh obsahujúci titul v starej reči ľudí Elvenaru, starej reči elfov Alagaësie a konečne slovenčine. Podľa starej pravdy "kto vie, vie" sa nazdávam, že ten kto dokáže napísať 100 príspevkov, nepíše príspevky pre žiaden titul a stý kvalitný príspevok by mal byť okrem titulu ohodnotený aj hrsťou diamantov :

Prehľad hodností:
1-15 puer, lam, nováčik
16-30 natus, ilian, obratný
31-50 mundior, thorta, skúsený
50-100 scribam, manin, vytrvalý
nad 100 scriptor, ebrithil, majster

S pozdravom všetkým prispievateľom
Gurda z Nového Začiatku
 

DeletedUser210

Guest
kiwa, vidina výhry, ale aj tvoja povzbudivá výzva ma dostatočne motivovali a vybrala som sa na kontrolu do Akadémie mágie, že čo to tam mágajú; mágajú tam ako v reálnom živote, navzájom si zapisujú príchody a odchody, klebetia, vyfajčujú (aj keď to majú prísne zakázané), čítajú Elvenarského posla a mažú karty; ešte že som ich nenachytala s chlastom
tak som spravila riadny štabarc, mladého Titána čo tam tomu velil som vymenila za starého Múdrofúza a.... ľady sa hneď pohly.
Predkladám výsledok dvojdňového bádania Akadémie mágie - celosvetovo jedinečné sady symbolov hodnotení.

Prehľad hodností - sada kovy:
1-15 železo
16-30 meď
31-50 striebro
50-100 a nad 100 zlato

Prehľad hodností - sada drahé kamene:
1-15 ametyst
16-30 smaragd
31-50 rubín
50-100 a nad 100 briliant
4imffc7usnnczgopt3vv.jpg

Ako vidieť aj minimalistické zobrazenie je čitateľné.
8y47nlinkvn4533ou6o0.jpg

Ak sa symbol použije mimo poľa avataru možnosti sa podstatne rozšíria.
vq9pm2kiensel7h09n5.jpg

335447872231094548

335447872231094573
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser210

Guest
Je síce už 25. 11. a keď sa tieto návrhy nebudú rátať nevadí, ale vznikli a nehodím ich do smetiaka. Opäť sú to symboly pre 4 kategórie prispievateľov.

iz408x9r6a81bjpvhq39.jpg


Pekné sny praje
Gurda z Nového Začiatku
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore