• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

gmail letná súťaž

gmail

Lesný duch
Kde nebolo, tam ani čert nebral...ale náš hrdina áno....
Samozrejme, že na haciente Útulná farma - obklopenej úrodnými hubovo-makovými poliami, z jednej strany na dohľad Kozích skál, z druhej kúsok od Multiplikátora mágov a ešte menší kúsok od Zhromaždiska stád (takže keď odtiaľ fúkalo nebola to až taká výhra) žil byl Potulný kupec1. Svojou kalkulačkou prezývanou Magický násobiteľ privádzal do úžasu, mdlôb, ba často priam až na mizinu nejedného dôverčivého orka, človeka, elfa, hobita, mága ba sem tam i dákeho toho strieborného jednorožca. V miestnej krčme U matky drakov - miestnym známej ako Daenerysina klietka(záležalo od ročného obdobia alebo loby či to bola kvetová jarná alebo dúhová...) snoval svoje nekalé "skvelé" aukcie a niekedy aj akcie. Dávno pri obchode upustil od známeho a zažitého - dáš mi o čom doma nevieš -... poučil sa, nepotrebné preplnené Orkské hniezdo s nostalgiou vypálil (ešte že mal ten Lávový kódex po svojom -pre ostatných- neočakávane zosnulom bratovi Potulnom kupcovi2). Inovoval obchod a neuveriteľne prosperoval na akciách: ja tebe 250 zvitkov - ty mne 1250hodvábu, alebo ty mne 1376T mincí ja tebe 215 elixírov atd atd(ak ste na úrovni VIII) - náramne mu to vynášalo, takže mohol podpísať výhodnú zmluvu s KFC a otvoriť si ďalšiu poľskú Kuraciu čistinku.
Keď už bol jeho výčinov plný Elvenar, rozhodla sa ho jednotka mágov s okamžitovitosťovou platnosťou potrestať. Poslali daňových auditorov.... takže po 25 rokoch ešte neskončeného vyšetrovania nás zo svojej vily blahobytu srdečne všetkých pozdravuje a praje pevné nervy pri plnení úloh:
73. Vylepši 7 budov na level 6 alebo vyšší
75. Dodaj primerané množstvo mincí
76. Získaj primerané množstvo mincí
77. Vyrieš 24 stretov ALEBO získaj 24 relikvií
80. Dodaj primerané množstvo kryštálov
81. Dodaj primerané množstvo svitkov
82. Dodaj primerané množstvo hedvábí
90. Dodaj primerané množstvo elixírov
91. Dodaj primerané množstvo kouzelného prachu
92. Dodaj primerané množstvo drahokamov
95. Dodaj primerané množstvo zásob
.. alebo iných :D:D:D:D
ALOHA
 
Naposledy upravené :
Hore