• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Nové herné funkcie Fragmenty kuziel

Imiris

Lesný duch
Navrhovala by som balíček nových receptov len za fragmenty. Napríklad žrádlo pre miláčikov by mohlo byť aj po balíčkoch - 5 ks za trebárs 8000 fragmentov.
Alebo VB za fragmenty, prípadne aj iné veci vyrobiteľné v akadémií len za recepty. Lebo fragmenty sa kopia a nie je ich kde likvidovať. Asi nebudem jediná, ktorá ich má na sklade takmer 200 tisíc...
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Už pokročil nejaký ten čas od posledného príspevku ohľadne využitia fragmentov, ktoré sú vo veži takmer v každej truhlici ako nejaká super vec...ale reálne ich nemáme kde využiť.
Artefakty vo veži sa menia a toto čo?
Radšej by som privitala VB alebo aj nič...a nie odmenu, ktorá vôbec nepoteší.
Receptov v akadémii je stale minimum, preto ma zaujíma či niekto nemá nejaké zákulisné info o možnej zmene, nakoľko v sklade im už ťahá na 2 mil.
 

Redneck

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Na bete sa z nich dajú vyrábať katalyzátory alebo väčšie množstvo pary. Ak sa táto úprava bude hráčom páčiť, čoskoro to príde aj k nám :)

screenshot.png
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Keby sa tak fragmentami kúziel dalo zaplatiť rozobratie vyvíjanej budovy s nejakým levelom 1-10 na holú budovu a jej artefakty. Tak by sa dala v Akadémii získať novšia a opätovne postaviť a vyvinúť.
 
Hore