• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Evolúcia Fénixa- hlavné odmeny

Dagmarka

Lesný duch
z1.png

z2.png

z3.png

z4.png

b1.png

b2.png

b3.png

b4.png
 
Naposledy upravené :

Dagmarka

Lesný duch
o1.png

o2.png

o3.png

o4.png



Čo môžeme získať z úloh:


EL-akcia-ve-k-noc-2019-event-currency.png
Nebeská esencia je potrebná na otváranie truhiel. Ďalšie nebeské esencie môžeme nájsť na hracej ploche okolo mesta. Objavia sa asi 1x za hodinu a z jedného zberu dostaneme 1-3ks nebeskej esencie (môžeme navýšiť postavením budovy Stanice události).

EL-akcia-ve-k-noc-2019-na-ploche.png

Screenshot_15.png



Ponuka pozostáva z troch rôznych truhiel. Každá má inú cenu, ponúka iné odmeny a zaručene dáva nejaké množstvo pírek fénixe. Po kúpe ktorejkoľvek truhly sa ponuka obnoví a zobrazia sa na výber ďalšie 3 náhodne vybrané truhly. Prehľad všetkých truhiel si ukážeme v nasledujúcej tabuľke.

Screenshot_14.png



EL-akcia-ve-k-noc-2019-event-payback.png
Pierko fénixa je potrebné na odomykanie hlavných cien.

Čo môžeme získať z hlavných cien:

EL-akcia-ve-k-noc-2019-hlavn-ceny-poradie2.png


EL-akcia-ve-k-noc-2019-artefakt-f-nixe.png
Artefakt fénixe je potrebný na vylepšovanie budov Bouřný fénix, Ohnivý fénix a Zlatý fénix na vyššie stupne.*

*prevzaté z Fórum CZ
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
S odmenami som celkom spokojná :) Oproti predchádzajúcim eventom aj budovy mi dáva Duch Elvenaru :p Len jedna otázka. Dala som si na plochu vajce zlatého fénixa ,som pri elementáloch, ale ešte nemám vyskúmaný cítiaci tovar, takže mi dáva len mince. Je zvýšený na druhý stupeň. Keď som chcela dať na tretí, tak mi ukázalo, že až pro amunoch. Hm, teraz neviem či sa mýlim, ale tak som čítala, že evolúcia má 5 stupňov, to ako jeden stupeň zvýšenia sa bude dať robiť , vždy pri ďalšej rase ? A tých artefaktov fénixa máme pre každé vajce jedno ?
 

Dagmarka

Lesný duch
S odmenami som celkom spokojná :) Oproti predchádzajúcim eventom aj budovy mi dáva Duch Elvenaru :p Len jedna otázka. Dala som si na plochu vajce zlatého fénixa ,som pri elementáloch, ale ešte nemám vyskúmaný cítiaci tovar, takže mi dáva len mince. Je zvýšený na druhý stupeň. Keď som chcela dať na tretí, tak mi ukázalo, že až pro amunoch. Hm, teraz neviem či sa mýlim, ale tak som čítala, že evolúcia má 5 stupňov, to ako jeden stupeň zvýšenia sa bude dať robiť , vždy pri ďalšej rase ? A tých artefaktov fénixa máme pre každé vajce jedno ?

Ahoj Shanigan...-)
Fénixovo vajce vylepšuješ dvoma spôsobmi:
Kráľovským renovovacím kúzlom - to sa dá iba raz v rámci kapitoly
Artefaktom Fénixa - vieš ich použiť aj viac aj v danej kapitole

čo sa týka množstva Artefaktov Fénixa, názory sa v počte rôznia, ale vraj ich získame 8 ks...asi si budeme musieť počkať na priebeh hry a uvidíme koľko ich vlastne získame, každopádne si treba premyslieť ktorý Fénix bude najužitočnejší..:)

vylapšenie.png

vývoj.png
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
Ups, takže trvá to aspoň u mňa dlho kým prejde vývoj. Ťuknem na vývoj a dlho ,dlho nič . Zruším okno a ak ho znova otvorím, až vtedy sa mi objaví vývoj /cca 3-4 minúty / . Ale už budem vedieť, už mám v tretej fáze :) Zmenu zatiaľ nevidím na vajíčku :p
 

Dagmarka

Lesný duch
Ups, takže trvá to aspoň u mňa dlho kým prejde vývoj. Ťuknem na vývoj a dlho ,dlho nič . Zruším okno a ak ho znova otvorím, až vtedy sa mi objaví vývoj /cca 3-4 minúty / . Ale už budem vedieť, už mám v tretej fáze :) Zmenu zatiaľ nevidím na vajíčku :p

Daj vedieť, keď sa Ti už Fénix vyliahne..;)
 

Shanigan

Lesný duch
tak a fénix sa vyliahol. Hm, tak sa zdá, že tých fází je viac, toto bola 5 ale už nasleduje 6 a za tým sa ukazuje ďalšia. takže miláčik vyzerá po vyliahnutí takto :p
 

Lelira3

Lesný duch
Tých vývojov je 10 :D ja ešte nemám ani jeden vývoj, lebo čakám na určité budovy-tak pomalinky si robím úlohy-ale tiež budem stavať toho pozlateného
 
Hore