• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Elementali

Aireen

Neumlčatelný kňaz
V pribehových úlohách, mám vlastniť manufaktúru na dosky na úrovni 16 alebo vyššej.Ja však túto manufaktúru nemám postavenú vôbec, nakoľko ju nepotrebujem.
Tieto úlohy plním rada a doteraz som si poradila s každou.Som len na začiatku Elementálov a mrzelo by ma ak by som ich nemohla plniť.Dá sa úloha nejako obísť? :confused:
 

lenni

Lesný duch
Ahoj. Od kapitoly Elementálov sa stretneš s cítiacim tovarom. Budeš ho potrebovať vo výskume aj na vylepšovanie budov. Tvojím základným tovarom je oceľ, to znamená, že tvojím cítiacim tovarom Je elfská stromová živica, ktorá sa bude vyrábať v manufaktúre na drevo. Určite si túto manufaktúru postav (nič nepokazíš aj dvoma). Inak bude pre teba ďalší postup takmer nemožný (môžeš síce vyrábať platinu v oceľových manufaktúrach, ale je to extremne drahé a výsledok je biedny). Odporúčam mrknúť sa na wiki, či už do kapitoly elementálov, prípadne si pozri aj budovy- Obchodníka. V ďalších kapitolách budeš potrebovať aj ďalšie manufaktúry na cítiaci tovar, vždy +1 od tvojho základného tovaru.
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ahoj. Od kapitoly Elementálov sa stretneš s cítiacim tovarom. Budeš ho potrebovať vo výskume aj na vylepšovanie budov. Tvojím základným tovarom je oceľ, to znamená, že tvojím cítiacim tovarom Je elfská stromová živica, ktorá sa bude vyrábať v manufaktúre na drevo. Určite si túto manufaktúru postav (nič nepokazíš aj dvoma). Inak bude pre teba ďalší postup takmer nemožný (môžeš síce vyrábať platinu v oceľových manufaktúrach, ale je to extremne drahé a výsledok je biedny). Odporúčam mrknúť sa na wiki, či už do kapitoly elementálov, prípadne si pozri aj budovy- Obchodníka. V ďalších kapitolách budeš potrebovať aj ďalšie manufaktúry na cítiaci tovar, vždy +1 od tvojho základného tovaru.
Dakujem za radu...idem teda budovat nieco , co som nedavno predala :D
 

DeletedUser1321

Guest
Prečo mi nenapísalo do zoznamu cítiaceho tovaru stromovú živicu. Vylepšenie manufaktúry na drevo 24.
 

Redneck

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Besnak, Ty dostaneš ako nový tovar Mesačný Kameň (posilnenie výroby), takže si musíš postaviť mramor :) Stromová živica a Platina sa ti budú vyrábať iba v malých množstvách, tie treba vymieňať cez obchodníka.
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Dakujem za radu...idem teda budovat nieco , co som nedavno predala :D
Tiež som kedysi takmer všetky horko-ťažko postavené neposilnené manufaktúry zlikvidoval :) keď ma presvedčili, že je rozumnejšie a efektívnejšie venovať sa tým posilneným. Len chýbala informácia, že raz budú tiež posilnené.

V tých drobných nápovedach, ktoré sa zobrazujú pri štarte, by mohla byť zmienka o tom, že neskôr sa zídu aj tie manufaktúry, ktoré sa momentálne javia ako nie posilnené, takže rozumné je odložiť ich na pár rokov do skladu.
 
Hore