• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

DS-výber úloh

Gustik

Tichý rytier
Zdravím, chcel by som navrhnúť pri dobrodružstvách spoločenstva aby sa výber úloh robil cez napr. roletové menu, aby sa nemuselo x-krát preklikávať, pri plnení tej istej úlohy - získaní odznaku, kúzla,... V súčasnosti je to zdĺhavé, otravné a demotivujúce, neustále odmietať úlohu až kým chcem splniť, získať napr. ten istý odznak.
 

DeletedUser882

Guest
Asi by bolo lepšie tie dobrodružstvá nerobiť. Ak si mám stále aj po vyše roku vyberať z úloh spôsobom ala Diablo II - kde sa uklikám k smrti a zabudnem ktorú úlohu som chcel kým k nej dojdem. :)
 

DeletedUser865

Guest
Je to totálna katastrofa.. na DS pohoreli na celej čiare. A to dobrodruzstva nehram dlho a ako staršieho novacika ma to demotivuje hrať DS.
 

DeletedUser882

Guest
Obrovský krok vpred by bolo, keby po splnení odznaku nenaskočil ďalší, ale ostal tam ten istý!!! To nemôže byť problém preprogramovať za 1 minútu....
To je dobrý nápad a určite sa dá rýchlo vložiť do kódu. Aspoň niečo keď zatiaľ nič.
 

*Hawkins*

Lesný duch
podla mňa by dosť pomohlo aspoň rozdeliť tie ulohy na tie čo sa robia v dielnach a na tie čo sa robia v manufakturach alebo keduž sú očíslované tie úlohy tak by mohli ísť po rade a nie hociako
 
Hore