• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba ...drobné prekvapenie

  • Zakladateľ témy DeletedUser210
  • Vytvorené

DeletedUser210

Guest
Dbes 6. 2. po 12:00 sa trochu preformátovali texty v ponuke budov...

Verzia hry: 1.22.8
Herný svet: Arendyll
Prehliadač a jeho verzia: Firefox 51.0.1
Verzia Flash Playeru: Adobe Flash Player 24 NPAPI
Operačný systém: Win XP
Rozlíšenie obrazovky: 1920 x 1080
Meno (vaša herná prezývka) účtu: Gurda
Herná rasa: ľudia

Aký častý je výskyt chyby (ako často sa opakuje): zotrvalý stav

Názov úlohy: výber budovy

Aktuálny stav: chyba vo formátovaní textu

Očakávaný stav: správne formátovaný text

Kroky, ktoré vedú k danej chybe: klik na ikonu budovy

qp5d9z.jpg


Je jasné, že admin o tom (už) vie. Je len tak pre poriadok :rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser208

Guest
predpokladam ze ide do hre cez mozzilu, ano aj mne to robilo preto som siel cez chrome a tam je to v pohode, riesienie je aktualizovat codek flash player
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Prekvapím ťa, o tomto neviem.
Prosím ťa, ak by si mohla vyplň chybu podľa navodu.
Aby som to vedel ľahšie naším technikom preposlať.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ahoj, skúšal som to cez môj prehliadač (chrome) a funguje mi to v poriadku, skúsil by som odporučiť zmeniť prehliadač alebo v lepšom prípade aj operačný systéme :/ Win XP už nieje podporovaný.
 

DeletedUser208

Guest
Kiwa, ako som hore pisal, je to len pripad neaktualizovanej verzie mozzila firefox
 

DeletedUser210

Guest
Yenkky, síce píšeš ale nečítaš. Mne Mozilla píše - "Gratulujeme! Používate najnovšiu verziu Firefoxu."
Kiwa, netušil som, že InnoGames nepodporujú Windows XP.
Mne to v podstate nevadí, ale aby som tu bola za sprostú to ostanem radšej mlčiacou.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Gurda, ono ani nejde o to že InnoGames, ale microsoft už nepodporuje XP :/ a cez iný prehliadač si skúsila či ti to robí všade?
 

DeletedUser210

Guest
kiwa, neskúšala, tiež si nebudem inštalovať Chrome ani kupovať nový počítač. Keď si to prevádzkovateľ nevie ošetriť, dáva nekompetentné rady a usmernenia, mal by sa na prevádzkovanie hier vykašľať a otvoriť si e-shop s ponožkami.
 

DeletedUser208

Guest
Gurda, tu nejde o prevadzkovatela hry, ale o to ze Aktivex prvok vdaka ktorenu sa daju sputit hry na prehladaci, je najnovsej aktualizacii je nie celkom podareny, este jedna moznost, skus ist do nastaveni mozilli, a mala by tam bit moznost odinstalovat posledne aktualizacie, a rovno ich tam aj zakaz, pokial nechces mata nadalej tento problem. Niekedy som pouzival mozzilu, ale potom som dosiel na to ze Chrome je rychlejsi, a hlavne nerobi tolko problemov pri hrach a niektorych video serveroch. Co sa XP tyka, je problem na tento OS zohnat nejake aktualne ovladace, jedina moznost je pohladat niekde na nete este Service pack 3, a jeho neoficialne zaplaty, to by este mohlo tvoj problem vyriesit. Ale naozaj je najjednoduchsie stiahnut chorme, ved google pouzivas ( ci nie?).
 

MajaR

Lesný duch
ja som to tiež túto chybu mala, ale neviem už či na bete alebo tu, chvíľu mi to takto ukazovalo, teraz už nie, a používam chrome a nemám XP
 
Hore