• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Dobrodružstvo

DeletedUser764

Guest
Dobrý deň , neviem prečo nie je umožnené hrať dobrodružstvo počas celej doby , to myslím aj potom , čo dobrodružstvo začalo.Taka veža sa môže stavať hocikedy. Nedáva to logiku a jednak čo som začal hrať po dlhom čase som sa hneď mohol zapojiť do hry , pomôcť nielen sebe ale aj kolektívu. Teraz si človek pripadá fakt divne. Zamyslite sa nad tým , prečo to nie je umožnené , veď od toho je tu táto hra aby sa hrala a nie aby som sa cítil trápne a bez možnosti sa zapojiť do dobrodružstva.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Môžeš prosím ťa lepšie napísať ako to myslíš, lebo asi to nechápem :/
 

citellus

Tichý rytier
Môžeš prosím ťa lepšie napísať ako to myslíš, lebo asi to nechápem :/

...asi tak, ze podla ES prisiel do spolocenstva po zacati DS a tak podla pravidiel sa nemoze DS zucastnit, kdez to ked prides do spolocenstva a prebieha veza alebo turnaj, tak sa ho mozes zucastnit hned. Ale mozno som sa aj ja mylim :)
 

DeletedUser764

Guest
Môžeš prosím ťa lepšie napísať ako to myslíš, lebo asi to nechápem :/
Áno tak som to myslel ako boli napísané , že ak prídem do aliancie po začatí dobrodružstva nemôžem sa zúčastniť hry , ale na veži sa zúčastniť môžem.
 
Hore