• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

MIstav

Neumlčatelný kňaz
DK forum.jpg


PRAVIDLÁ KLANU DIVINE KINGS

1. Každý sa povinne naloguje / prihlási sa na oficiálne Fórum Elvenar
Herný svet Arendyll -
Divine Kings - klanová diskusia

2. Členovia klanu si navzájom pomáhajú s výpomocou – min. 5 x týždenne

3.
Konkrétna výpomoc – napíšte si to do svojho názvu MESTA - čo žiadate


4. Neprítomnosť – svoju dlhšiu NEAKTIVITU oznámte na FÓRE, resp. na chate v hre

5. Doporučenie: Obchodujte zverejnením ponuky a dopytu v pomere 1:1

6.
Eventy, DS - účasť na nich je nepovinná, pokiaľ to vedenie DK nezmení (podľa odmien…)

7. Turnaje – účasť je povinná

8. Turnaj o 10 truhlíc sa hrá stále

8.1. Za víťazov turnaja o 10 truhlíc sa pokladajú hráči, ktorí sa umiestnili na 1,2,3 mieste.

8.2.
Hráči na 1,2,3 mieste získavajú odmenu od každého člena klanu za 1. miesto 40 VB, 2. miesto 30 VB a 3. miesto 20 VB.

9. Týždenné VB - minimálne 30 VB členovi klanu podľa poradia a víťazov turnaja (oznamuje Ramirez),

10. Nový člen sa riadi pokynmi zástupcu veliteľa - King Konga

Poznámka: obchod si môžete dojednať aj medzi sebou podľa vlastných dojednaných pomerov …

Neaktívny člen bude označený hodnosťou ČLEN a to je pre daného hráča signál, že ak nepodá do začiatku následujúceho mesiaca vysvetlenie / ospravedlnenie, bude z klanu DK – VYLÚČENÝ !

Samozrejme funguje aj určitá tolerancia, ak hráč nemôže plniť limity (zamestnanie, osobné alebo rodinné problémy, nefunkčné PC, používanie mobilu ...) - sme ľudia, stačí to nahlásiť / oznámiť.

Záver: za nedodržanie pravidiel Vás karia zmare !!!

Ďakujem Vám za Váš čas strávený čítaním a „Hŕŕŕŕ na něě ...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser562

Guest
Takže mame tu teda vysledky susedskej vypomoci, kto sa ako snažil v priebehu tohto tyžňa.
V prvom rade gratulujem k 100% činnosti členom: stary, King Kong a trubiroh1.
------------------------------------------------Ostatni členovia a ich tyždenna aktivita------------------------------------------------------------------
Kornela: 5x kultura, 1x hlavna budova
MIstav: 5x kultura (26.09. vynechal)
Long Horn: 5x kultura (26.09. vynechal)
Kapitan: 3x kultura, 2x hlavna budova (26.09. vynechal)
Marchellino: 1x kultura dňa 30.09. !!!!!!!!!!!
bruno7719: 5x klultura (27.09. a 30.09. vynechal)
JoJoSVK30: 1x podpora stavitelov, 2x kultura, 1x hlavna budova (26.09. a 29.09. vynechal)
onaj: NEAKTIVNY!!!!!!!!!!!
trajlo1704: 3x hlavna budova, 1x kultura (25.09. a 29.09. vynachal)
stary: 6x kultura
King Kong: 6x kultura
Lord Preston: 1x kultura, 1x hlavna budova (26-28-29-30.09. vynechal) !!!!!!!!!!
trubiroh1: 6x kultura
horvi: 1x hlavna budova-dnes (bol odcestovany...chapeme)
DomestoS: 4x kultura, 1x podpora stavitelov (27.09. vynechala)
Svantovit: 4x kultura včetne dneška (25-26-30.09. vynechal)
Vaskorito: 4x hlavna budova, 1x podpora stavitelov
polok: NEAKTIVNY!!!!!!!!!!!!
anabelka: 1x podpora stavitelov, 3x kultura (26.09. a 30.09. vynechala)
RudaMlha: NEAKTIVNA!!!!!!!!!!
ajka2016: NEAKTIVNA!!!!!!!!!!!
inoys: 5x kultura včetne dneška, 1x podpora stavitelov (27.09. vynechal)
Summer790: NEAKTIVNY!!!!!!!!!!
Johny Angel: 1x hlavna budova, 4x kultura (prijaty do klanu 26.09.)

Chcel by som ešte pekne poprosiť členov klanu, aby si do nazvu mesta zakomponovali, kedy chcu dostavať podporu od druhych.
T.j. ak chcete podporu večer, tak si zakomponujte do nazvu V a ak chcete podporu rano, tak R

Ďalšia vec o ktoru chcem požiadať je, aby ste vramci možnosti podporovali najme KULTURNE objekty. Je to najužitočnejšie čo možete urobiť...alebo aspoň určite lepšie ako prispievať volake smeti do hlavnej budovy. penazi bolo stale dosť.

Takže tolko z mojej strany..Učelom tychto vysledkov bolo poukazať na činnosť či nečinnosť niektorych členov. Či budu vyvodene nejake nasledky, to už necham na šefstvo. Ja som len "kronikar".

Tak vam teda prajem všetkym prijemny zbytok vikendu-Lupo
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Chcela by som poprosiť o rešpektovanie rozhodnutia spoločenstva Divine Kings založiť si u nás na fóre svoju klanovú diskusiu. Už z názvu vyplýva, že je to interné fórum pre ČLENOV daného spoločenstva, preto žiadam ostatných, aby sa do tohto vlákna nezapájali. Momentálne bohužiaľ nevieme zabezpečiť súkromný prístup a fórum je preto verejné. Na prípadné rady a odporúčania použite súkromné správy. Mojou jedinou podmienkou je slušný a zmysluplný obsah, v opačnom prípade budem nútená zasiahnuť.

Ďakujem za pochopenie.
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
Chcela by som poprosiť o rešpektovanie rozhodnutia spoločenstva Divine Kings založiť si u nás na fóre svoju klanovú diskusiu. Už z názvu vyplýva, že je to interné fórum pre ČLENOV daného spoločenstva, preto žiadam ostatných, aby sa do tohto vlákna nezapájali. Momentálne bohužiaľ nevieme zabezpečiť súkromný prístup a fórum je preto verejné. Na prípadné rady a odporúčania použite súkromné správy. Mojou jedinou podmienkou je slušný a zmysluplný obsah, v opačnom prípade budem nútená zasiahnuť.

Ďakujem za pochopenie.
Dakujem moderatorke fora za upozornenie - je to presne tak ako to napisala a ked nevadi nam, ze si to ostatni mozu citat, tak poprosim navstevnikov nasej diskusnej casti fora aby sa nezapajali do debat, len ak by sa chceli k nasmu klanu pridat ... :)
PS: nas klan nehlada ludi s najvyssim LvL -om ale ludi so zmyslom pre humor, pohodakov a aby aspon prispeli susedskou vypomocou a tiez dobrou radou ...
PS2: bolo by super, keby sa dal zaheslovat pristup do tejto sekcie ... popripade vytvorit novy odsek pre klany a ich diskusne fora ...
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Poprosila by som vášho člena King Kong, aby si zmenil profilového Avatara, nakoľko ten súčasný obsahuje nevhodný sexuálny kontext... Na súkromnú správu už 2 dni nereaguje, ak si fotku nezmení do zajtra, budem to musieť nahlásiť.
Ďakujem.
 
Hore