• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

MIstav

Neumlčatelný kňaz
neblazni marchellino ... neboj nic, vyspis sa a zrzka tu uz nabude :)
PS: a zase si spal v topankach ...
 
Naposledy upravené :

MIstav

Neumlčatelný kňaz
Marchellino, tak to nemas az tak prehanat s tou ochranou ... odkazuje ti king a nechava ta pozdravit ...

120818296_3825429497486514_5412991190171389499_n.jpg
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
No môj drahý kum,musím Tebe ja vysvetlic co ja už znám... .Už som sebe ja vydumala,com sebe on pribalil totech 30 kondomoch do kupeloch...
Veď on tam musí sebe trenovac,na tech kúpelných babenkách,či už všecko funguje tak ako má...
 

King Kong

Lesný duch
no vidzím, že muj Kum še nenudzil a informoval vas tu o každym mojim kroku ... :D
my še až na teľo bečeľujeme s mojim Kumom, že še rozhodnul podobac na mne ... Kume ale zbytočne budzeš sebe davac tote plasticke operacie robic bo king kong može buc len jeden ...
no popatrice tu ni ni ni ľudze, že ja mam pravdu ...

kumok.jpg
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Ta muj kum, še rozhodnul, že budze definitivne inakši chlop ... absolutne zo sebe urobil cudzoho človeka, ktoromu veri ...
Nenadumuj sebe kume, že tote perácie ce zmenili na teľo, že mi ce nespoznal, aj tota co ce ešte jedna čeká ci nepomože a nadalej budeš mušec chasnovac lem totu pitnu veľkojsc ...
ale pale tu ni ni ni, žeby ši nepovedzel, ta ci poradzim: kec nebudu mac v drogerii, ta odštrihni maličok z gumenych rukavicoch ...
 
Naposledy upravené :

kornela

Neumlčatelný kňaz
Marchellino,Marchellíno....kamže sa to presunulo Tvoje myslenie?
Nenadumuj sebe kume muj ,že mne toto paci....Tvuj kum čeká že še rozhodneš a vybaviš sebe tote kupele na Tvoju mrcha naladu...
 

King Kong

Lesný duch
Kume, ta tričočko šumne a vidzim, že delete ci še prilepilo ku paľcu ...
Kume, ta pale tu ni ni ni, kec ši už v takej pohodze a maš pobaleny aj kufer ta daj sebe totu ochranú čapočku z hlavy dolu aby še ci dostali tote pohodacke vlny aj do mozgu a vrac še domu ... mesto maš porychtovane ... čekam na tvoju prihlašku ...

Screenshot_1.jpg
 

King Kong

Lesný duch
Kume, ta možeš otvirac šampus ... dneška mi mal stretnuce s producentami muzikalu "Humennsky had" jak tvuj manažer ...
perši chceli aby ši prišol osobne na konkurz ale jak mi jim ukazal toto video ta takoj ši dostal hlavnu rolu bo ešče nevidzeli take ladne pohyby ...
no kume barz sce chvalili ... až na jednoho, ten furt podryval a hutorel, že mušeli tam buc pootvirane oblaky a prievan bo že ne je možne aby ši tak znal exelentne cuvac ...

 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
KORNELKE ...
Si až veľmi dobrá na to aby to bola pravda.
Nemôžem z teba spustiť oči.
Bola by si ako nebo na dotyk.
Tak veľmi ťa chcem držať ...

 

King Kong

Lesný duch
Dzekujem Kume a aj ja tebe a tvojej rodzinke vinšujem šťastlive a pokojne vianočne sviatočky, prežijce jich v pokoji a v zdravi ....
 

King Kong

Lesný duch
Privet Kume, ta tebe karia zmare lem počekaj ... nemam teraz kedy ale sľubujem ci, že u novym roku svuj voľny čas obetujem tebe tu na forume ...
Kume, ta vinšujem ci do Novoho ročka šicko dobre a hlavne veľo zdravička ...
 
Hore