• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

King Kong

Lesný duch
Medulienka moja sladka :) ale mi chutilo a naš kum len slintal ...
Kume a co tota kamera, ta zobrali ju do opravy? bizovne še čudovali co taka ošlintana :D
 

King Kong

Lesný duch
joj Kume ta ja ci povim, že to nebulo take lehke ... pri zachrane mi še riadne zapocil ... no ale ja už to mam u povahoj pomahac ...
Teraz me ľudze zastavuju podavaju ruky, no ta mi slavny ...
ale ty ši me zatienil bo ši prišol do Mihaľovec jak paradny kuň ... takoj mi znal, že sce doma tapetovali ...
kkkum.jpg
 

Andrejbobo

Mlčanlivý mních
Zobraziť prílohu 2261


PRAVIDLÁ KLANU DIVINE KINGS

1. Každý sa povinne naloguje / prihlási sa na oficiálne Fórum Elvenar
Herný svet Arendyll -
Divine Kings - klanová diskusia

2. Členovia klanu si navzájom pomáhajú s výpomocou – min. 5 x týždenne

3.
Konkrétna výpomoc – napíšte si to do svojho názvu MESTA - čo žiadate


4. Neprítomnosť – svoju dlhšiu NEAKTIVITU oznámte na FÓRE, resp. na chate v hre

5. Doporučenie: Obchodujte zverejnením ponuky a dopytu v pomere 1:1

6.
Eventy, DS - účasť na nich je nepovinná, pokiaľ to vedenie DK nezmení (podľa odmien…)

7. Turnaje – účasť je povinná s min. ziskom 420 bodov, v turnaji o 10 truhlíc 800 bodov


7.1. Víťaz turnaja obdrží minimálne 10 VB od každého člena klanu

8. Turnaj o 10 truhlíc sa hrá stále 1. turnaj v danom mesiaci

8.1.
Za víťazov turnaja o 10 truhlíc sa pokladajú hráči, ktorí sa umiestnili na 1,2,3 mieste
v momente kedy sa ukončí 10 truhlica.
Po dosiahnutí 10 truhlíc hráči, ktorí pokračujú v boji,
berú na vedomie, že ich bodový vzostup nemá vplyv na poradie víťazov v rebríčku turnaja
a nemajú nárok na víťazstvo.
8.2. Hráči na 1,2,3 mieste získavajú odmenu od každého člena klanu minimálne po 10 VB

9. Týždenné VB
členovi klanu podľa poradia (oznamuje Kornela), minimálne 10 VB

10.
Nový člen sa riadi pokynmi zástupcu veliteľa - Kornely

Poznámka: obchod si môžete dojednať aj medzi sebou podľa vlastných dojednaných pomerov …

Neaktívny člen bude označený hodnosťou ČLEN a to je pre daného hráča signál, že ak nepodá do začiatku následujúceho mesiaca vysvetlenie / ospravedlnenie, bude z klanu DK – VYLÚČENÝ !

Samozrejme funguje aj určitá tolerancia, ak hráč nemôže plniť limity (zamestnanie, osobné alebo rodinné problémy, nefunkčné PC, používanie mobilu ...) - sme ľudia, stačí to nahlásiť / oznámiť.

Záver: za nedodržanie pravidiel Vás karia zmare !!!






Čo znamenajú tie posledné 2 slová?... neni tam preklep?
 

King Kong

Lesný duch
Muj Kum bul včera u Mihalovcoch a zašol me navštivic, ta mi ho ponuknul s bananami a išol mi zaľac kavej ...
jak mi še vracil, ta mi nechcel veric vlastnym očom ...
ešte dobre, že mi ho odfocil ...
šak tu ni ni ni popatrice ...


aaa1.jpg
 
Naposledy upravené :

kornela

Neumlčatelný kňaz
No pekne chlapci,vidím že k tej káve si aj trošku pochutnáte na banánoch... a Ty Kingy,nie že ho celého pooblizuješ :)) Kum si možno myslel že Ty sa hneď naňho vrhneš ,keď zbadáš tie banány.Veď nie nadarmo si Kingy,kráľ džungle :-DD
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
Kingy môj drahý,veď Ty si moje najlepšie lízatko :D:D Kum si musí nájsť svoje...hádam by si ma nenechal olizovať kumovi :eek::eek:
 

King Kong

Lesný duch
Kume, ole mi vyšvetli co za druh tanca tancuješ? ... a to treba 2 kg muky a ne kilo, jak ši mi pisal ...


 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
Muj kum bul na rybačke, na Zemplínskej Širave a chycil tam zlatu rybku, mal len jedno želanie ...
ta hutori zlatej rybke: chcem zlatuľku bo mi tu samomu smutno ...
a tak še aj stalo ... na druhy dzeň sebe kum vychutnaval širavsku vodu aj so zlatuľkou :)

Screenshot_3.jpg
 
Naposledy upravené :

King Kong

Lesný duch
hhhh.jpg

Letná udalosť - Sorcerers Pilgrimage

Termín:
od . júla do . augusta .... čoskoro

tttt.jpg

uuu.jpg

Sorcerers Pilgrimage - popis eventu
Sorcerers Pilgrimage - úlohy
Sorcerers Pilgrimage - denné odmeny
Viac informácií nájdete tu :
 
Naposledy upravené :
Hore