• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Divine Kings - klanová diskusia

davsar014

Šepkajúci golem
ta šumne hutoriš, nie som vychodniar ale šerdcom som , hodne som si prežil s nimi :)))) veľo času, hlavne za mlada :p:p:p:p a s tu slivovicu nežartuj, ja ju milujem a veľo vypijem, jak pravý vychodňar. :D:D:D
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
Vravíš teda kum náš,že bude do čoho na Tebe zakusnúť? Tak to sa už teším,kedže toho môjho som už ,, docista dozarla ,,... Len neviem,či tá slanina a lalok je to pravé,čo teraz potrebujem... :rolleyes::eek:;):D:D
 

King Kong

Lesný duch
Kornelke

kkkkkk.jpg
 

King Kong

Lesný duch
No ľudze lem vy teraz popatrice co to je muj Kum za človeka .... od novoho roku vyšol zakon o separovani odpadu a muj Kum neže neseparuje odpad ale vun dokonca vyrucuje aj take daco co ešči še da použic ...
no popatrice tu ni ni ni ...

135223041_198063412011025_7909981074500905058_n.jpg
 
Naposledy upravené :

kornela

Neumlčatelný kňaz
Muj drahý kume...ja sebe dumam,že toten rúž na pysky mohla dac trochu tmavšie...ty bys mal kupic delilačné pasiky na papulku a trošku ju podepilovac...ale ,vraví se ,kdze je chlup ta tam aj chuc :D:D No a dumam sebe ,že aj zvodnejšia by bula a ani cmu bys v spalni mac nemusel a aj tote blesky z hromozvodu by te naštartovali k lepšomu výkonu :cool::cool:
 

King Kong

Lesný duch
Kornelka, naš kum sebe duma, že ma plameňomet ale to lem taky malučky švabličok a ten hromozvod ma rovno napojený na ten švablik bo sebe duma, že znasoby výkon a tota cma u spalni muši buc aby vidzel kedy še budze blyskac ...
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
Kornelka, naš kum sebe duma, že ma plameňomet ale to lem taky malučky švabličok a ten hromozvod ma rovno napojený na ten švablik bo sebe duma, že znasoby výkon a tota cma u spalni muši buc aby vidzel kedy še budze blyskac ...
Tak vravíš,aby vidzel kedy še budze blýskac? No ja dumám,že on už aj oslepnul od takoho velkeho a silnoho blyskania,ani tota tma mu už nepomože,aby ,,švablik,,znasobil svuj výkon...
 

King Kong

Lesný duch
Kume muj, my našomu načelnikoj totu gumku na čelenke ešče vecej pricahli ... no a teraz še mame kolo ňoho jak u raju :)
ole Kume muj ty še teraz pochvaľ jak ci idze tota chovna stanica u Pozdišovcoch?
 

King Kong

Lesný duch
Kume muj, ta ja hledam a hledam a jak mi tak hledal ta mi došol až do Humennoho ku tvojim dzverom ...
bucham, bucham a nikto neotvira ... až kec mi na tvoju zakričel "otviraj, neobanuješ, bo ja nebucham s pestuchom " ta še dvere rozleceli ...
no pale tu ni ni ni ani ci nebudzem pisac jaku hru sme bavili ale dobizovna inašu už bavku še nechcem bavic ...
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
:eek::rolleyes::D:D Dostali ste ma ... len teraz dumám čím som si to ja zaslúžila,že vy dvaja takto pre mňa spievate...o_O

A čo som si to ja prečítala? King Ty si mi zas bol neverný a išiel si za kumovou ženuškou? No neviem neviem,aké to bude mať následky...
Alebo hádam, ste to naspievali preto,aby som si to nevšimla?:mad::mad: ;):D:D:D
 

kornela

Neumlčatelný kňaz
Zobraziť prílohu 3173
kumo moja ta to mi tu ni ni ni ci tak sumne spivali bo me se radovali jaku sumnu fijalovu farbu si sebe dala na laby. moja se pyta ci ci isce dakus toho laku ostalo, bo se lakomi
Tak Ty takto kum muj? A Tys zabudol že totu farbu na mojo laby som vzala Tebe? Veď si si ju kúpil k tej kabeločke ,čo Ti kúpil King k Tvojmu sviatku...A musela som aj chlupy na mojo nožky nalepic,aby si všetci mysleli že sú tvoje :p:D:D
 
Naposledy upravené :
Hore