• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Zimnej mágii

Lelira3

Lesný duch
Niečo na odlahčenie :D čo som našla na nete
FB_IMG_1576234046666.jpg
 

Imiris

Lesný duch
nooo...povedzme, že je to oddychovka, to mi na tomto evente vyhovuje..a odmeny, nejaké tam sú :D počkám si na zimnú hviezdu, ak ich vytočím aspoň 3, budem spokojná :D už mám iglu :D pár hodín v časovkách a okolo stovky 100 VB do divov :D stačí :D budem skromná
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Pre zaujímavosť o neopakovateľnosti úloh.
Včerajšie úlohy, ako išli za sebou:
-pozbieraj 5 magických darov (očarovaní)
-získaj 800 fragmentov
-pozbieraj 5 magických darov
-získaj 800 fragmentov
-pozbieraj 5 magických darov
-vyrob prijateľné množstvo tovaru

Ako čerešnička na vianočnej torte je to, že keď som potreboval magické dary, tak vo veži mi padali fragmenty kúziel a naopak, keď som potreboval fragmenty, tak iši magické dary.
Ozaj Zimná mágia ;)
 

Jano81

Mlčanlivý mních
na bete som to spravil v pohode 6 dni pred koncom,tu nemam sancu uz tyzden plnim tie ulohy za 20 stuziek a dostanem sa po 9 uroven.je to uplne trapne 2/3 pokusov padne 1 tehla,na bete padalo po 2-3 vacsinou,ak cakaju ze dokupim stuzky tak sa mylia,zmazem hru.tento event hnus :mad::mad:
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Asi ozaj len "nahodným" sa objavujú "náhodné" úlohy.
Teraz robím 20 stužkové a za sebou mi išli úlohy:
- vyrob 5 masiek bojovníkov s budovou aktuálneho pokroku
- vyrob 3 x košík jedla s budovou aktuálneho pokroku
- vyrob 5 masiek bojovníkov s budovou aktuálneho pokroku
No a keďže na masku bojovníka mám len 2 budovy s aktuálnym pokrokom, tak to iste poteší. Dajú sa síce použiť urýchlovače času, ale kde ich toľko nabrať?
A to nehovorím o padaní tehličiek. Kedy padli naposledy 3 si už ani nepamätám. Väčšinou 1, sem tam 2.
Na Bete som získal 5 artefaktov a to som sa ani nedostal k 20 stužkovým úlohám a tu má zatiaľ len 4.
Proste absolútne nepredvídateľný systém.
Pripomína mi to scénu zo Švejka. Ich jednotka dostávala čoraz bláznivejšie rozkazy a nakoniec sa ukázalo, že najvyšší generál zošalel :D
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
navrhujem štrajk pokial nesplnia naše podmienky, nikto nebudeme hrať ďalší event
ja som za - staré zlaté časy, keď som sa s radosťou ponáhľala k Elvenaru a tešila sa z plnenia úloh, pokecu s partiou :), pekných odmien... a teraz sa až bojím prihlásiť, že koľko členov ešte ostalo v našom spoločenstve a koľkí to už s touto hrou vzdali :-(
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Tak som úspešne urobil 5 masiek bojovnika (s maufaktúrou aktuálnej úrovne) a ďaľšia perlička: "Získaj 3 kombinujúce katalyzátory" To je úloha na 45 hodín a tak sú dva dni zabité a na Zimnú mágiu sa môžem len dívať (resp. raz za čas pozbierť tých pár stužiek okolo). Alebo čakať do skončenia Veže a tam ich získať (ale časove je to jedno): :(
A keď k tomu prirátam neskutočne ťažký svitkový turnaj, tak tým Elvenaru mi pripravil "krásne" Vianoce". Alebo chcú v novom roku začať s niečím novým a nás nepotrebujú?
 

Imiris

Lesný duch
Ja mám túto úlohu rada, pokiaľ mi príde ráno, tak pozbieram katalyzátor za noc a úrodu v knižnici. Pokiaľ knižnicu nemáš, stále môžeš guličky získať v strete vo veži, alebo z bonusovej truhly. Ja osobne urýchľujem katalyzátory časovkami, lebo ich vždy miniem a aj tak mi chýbajú. Odporúčam do budpúcna investovať diamanty, ktoré zarobíš v hre do rozvoja akadémie mágie, mne sa to veľmi osvedčilo.
 

MajaR

Lesný duch
Úlohy ktoré ste spomínali sú fajn a nie je na nich nič zlé, dajú sa plniť v pohode...skúste ako ja čakať na vyskúmanie provincie 5 dní. A toto sa opakuje mne.
Ale nevadí mi to, proste nebude toľko odmien ako v posledných eventoch, a bolo ich dosť to musíme uznať. Asi sme už rozmaznaní..
 

klynec

Mlčanlivý mních
No zatial pre mna asi najhorsi event. Po ziskani prveho domceka sa mi opakovali dokola 3 ulohy z ktory 2 boli na dva dni. A to ze aj po takych dlhych ulohach bolo stale len 20 masluciek....proste pol mesiaca uplne o nicom. Dufam ze dalsi event bude lepsi a popravde povodny system mi vyhovoval viac
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Úlohy ktoré ste spomínali sú fajn a nie je na nich nič zlé, dajú sa plniť v pohode...skúste ako ja čakať na vyskúmanie provincie 5 dní. A toto sa opakuje mne.
Ale nevadí mi to, proste nebude toľko odmien ako v posledných eventoch, a bolo ich dosť to musíme uznať. Asi sme už rozmaznaní..
Určite sa dajú plniť tie úlohy, ale je nemysliteľné, aby si dostala 20 mašle za jednu úlohu, ktorú plníš 2-5 dní, keď len za jedno otvorenie darčeka to chce 50 mašle. U mňa najhorší event a ešte k tomu vianočný :mad:
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Nemyslím, že udalosť, kde sa v hlavnej časti nemusí podariť získať všetky artefakty je dobre nastavená. Konkretne mne sa "pošťastilo" získať posledný 9. artfefakt až dnes, keď som už asi 5 dni robil bonusové (20 stužkové) úlohy. Ďakujem za spestrenie udalostí, ale tento spôsob "hry" je trošku nešťastný.
Odkedy začali s náhodnými úlohami, tak sa hra rýchlym tempom blíži ku katastrofe. A postaviť to celé na "náhode" je postavené na hlavu. Veď to už môžu urobiť na princípe losovania čísla - zadaj číslo a uvidíš, či si vyhral.
A zaklincovali to aj dĺžkou trvania udalosti. 4 týždne vedie len k tomu, že hráči sú z hry znudeni a čakaju už len skorý koniec.
Myslím, že by hráči uvítali navrat k pôvodnému systému. Áno, viem, že sa nájdu "masochisti", ktorym sa tento systém páči, ale trúfam si povedať, že väčšina je za pôvodný system.
 
Hore