• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Zimnej mágii

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak máte akékoľvek otázky alebo spätnú väzbu radi si ju od Vás tu vypočujeme :)
 

DeletedUser595

Guest
Tak som si to obzrel a môžem povedať, že darčekový vzhľad aj perníček s kladivkom vyzerajú pekne... a to je tak asi všetko. Celé sa to posunulo k ešte väčšej náhode, ako to bolo doteraz. Predtým som si mohol zvoliť drahšiu truhlicu a mal som šancu získať "lepšie" odmeny a viac hviezdičiek, vlajočiek, kľúčikov... Teraz je všetko za 50 stužiek (čo nie je málo) a získať môžem 1VB ale aj solídny urýchľovač. No a ovplyvniť počet získaných tehličiek je už len v ríši snov. Takže keď to preženiem... 100 stužiek stojí 500 diamantov (o_Oo_Oo_O) a keď sa mi bude "veľmi" dariť ako prekvapenie si rozbalím 1+1 VB :confused:.
Ale nevadí, stále ma to baví, takže aj túto "výzvu" s úsmevom absolvujem, len...ako by som to...nie je to to pravé orechové ;)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
4 týžne je príliš dlhá doba a udalosť na potom mení na nudu. A denná odmena? ZA 22 dní na Bete sa mi podarilo získať AŽ 2 (slovom dve) denné odmeny. Asi som nebol počas roka dosť dobrý a Mikuláš mi nadelil tak málo ;) .
Sťažili ste to a odmeny sú slabšie (aj hlavná cena).
 

Imiris

Lesný duch
Ja som bola na začiatku eventu veľmi skeptická, ale vo výskedku sa mi to páči. Mám to odohrané na bete. Odmeny sú síce menšie a skutočne je to skôr o náhode, ale na druhej strane úlohy vyžadujú len fungujúce mesto, žiadne malé dielne a manufaktúry. Pokiaľ má človek efektívne fungujúce mesto, ide to samo, takže stačí len hrať a zbierať. V tom vidím veľkú výhodu. Hlavná cena je porovnateľná s morskými pannami a je veľmi pekná, s ňou som tiež spokojná. Myslím, že v minulých eventoch nám toho jednoducho dovolili získavať tak veľa, že sme si tie ceny prestali vážiť. Ako bonus to beriem. Moje mestečko sa poteší :)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Je zaujímavé porovnať Zimnú mágia s napr. so Zverokruhom. Za úlohy 1-29 teraz získam 571 stužiek a na otvorenie balíčka je ich treba 50. Za úlohy 1-29 vo Zverokruhu som dostal 674 kľúčov a na otvorenie truhlice bolo treba 20 kľúčov.
A to nehovorím o tom, že sa zvýšil potrebný počet stužiek, ale v okolí mesta sa nezvýšil počet nájdených stužiek ani o nitku z nej (napr. za 6 hodín ich nemám viac ako voľakedy):(
Čiže v podstate teraz platí, že za viac peňazí menej muziky (resp. za viac stužiek menej balíčkov).
Ono si to aj vývojári asi uvedomili,pretože na Bete sa udalosť začínala s 11 stužkami (až od asi 40 úlohy to potom navýšili) a tu na našom začíname so 17. Ale i tak je to nepomer a to o tej muzike platí (aspoň podľa mňa) :confused:
 

Katkam

Ukecaný paladin
Mne sa tie úlohy nepáčia...stále sa mi opakujú kúp 10 bodov alebo vyrob 37600 mramoru/dosiek/ocele :-( 10 bodov je veľa stále kupovať a už ma to prestáva baviť :-(
 

DeletedUser595

Guest
Spravím úlohu pozbieraj 3 očarovania, potom pozbieraj mince, zase úloha 3 očarovania...to už som dvíhal obočie, ale ešte som vykľučkoval, ďalšia úloha zásoby a potom neuveríte... pozbieraj 3 očarovania.... :confused: :confused::confused:... už žiadne naháňanie sa za stužkami.
 

DeletedUser486

Guest
Prečo mi po úlohe za 54stužiek začalo dávať zase 20stužiek za úlohu????
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Ako nič v zlom, ale nemali byť v tomto evente opravené opakujúce sa "náhodne úlohy" ??? Dnes som neurobila ani jednu úlohu, po včerajšku, keď som mala asi 8x vyrob prijateľné množstvo tovaru a stále dookola je to buď základné, alebo vzácne alebo zasa mramor, oceľ, dosky, len navyšuje množstvá a ako čerešnička - kúp 10VB. Prepáčte, ale prestáva ma to baviť a veľmi ma to prekvapuje, že po predchádzajúcich negatívnych odozvách, sa na miesto aspoň čiastočných opráv, ešte naopak - pritvrdilo. Asi naozaj skúšate koľko hráčov ostane.
 

DeletedUser1058

Guest
Mne na začiatku dávalo rôzne úlohy, ale potom sa zasekli asi 3 dokola, nejaké množstvo zásob a stále dokola tovar, občas nejaké relikvie.. Hmm
 

manocska

Neumlčatelný kňaz

DeletedUser486

Guest
Ď.,ale čo je to za kravinu???ved predtým tie eventy šli po 70-či koľko za úlohu do konca-a neviem ako ostatný ale s pomocou tých základných som došiel ledva po 7.zlepšenie chalúpky-a zvyšok zas na náhode?Nevraviac o tom ,že BONUS:znamená niečo do plusu--úspešne dôjdeš do konca-a máš niečo k dobru-ale čo je na tom dobré či plusové ked spravíš základ a za úlohy min.tak náročné ako predchádzajúce dostaneš ešte menej bodov?!?-to akoby si za hodiny nadčas v práci dostala menej peňazí ako za základnú prac.dobu...Som zvedaví,či by sa to páčilo Tímu ELvenar-keby Ich takýmto spôsobom platili(odmeňovali) za prácu.Ja viem,že toto nie je práca,iba hra-ale o to by to malo byť veselšie a zaujímavejšie,či nie?
Napokon,aspoň čo sa mňa týka-dokončím chalúpku,už nech to stojí čo chce-Som cca.1,5kapitoli od konca a ....koniec.
a čo sa čudujem-štatistiky hovoria,že dôveryhodnosť k Elvenaru je pod 50% a klesá,čakal by som,že sa budú snažiť aby stúpala anie naopak.aj ja ked som žiadal o pomoc na podpore-síce aj mi pár krát prišla odpoved,ale viackrát sa mi to vrátilo,že môj mail nesedí k môjmu mestu-čo je tiež dobrá kravina-ale aby som nebol len negatívny-čo sa týka tohto eventu-to kladivkovanie je celkom milá šou,a takisto je fajn čo spravili s dielňami,že naraz sa dá spustiť výroba vo všetkých
TAkže Dík za hru:cool:.
A propó-odkiaľ sú tie názvy ako ja tam mám:šepkajúci golem??
 

Katkam

Ukecaný paladin
Ď.,ale čo je to za kravinu???ved predtým tie eventy šli po 70-či koľko za úlohu do konca-a neviem ako ostatný ale s pomocou tých základných som došiel ledva po 7.zlepšenie chalúpky-a zvyšok zas na náhode?Nevraviac o tom ,že BONUS:znamená niečo do plusu--úspešne dôjdeš do konca-a máš niečo k dobru-ale čo je na tom dobré či plusové ked spravíš základ a za úlohy min.tak náročné ako predchádzajúce dostaneš ešte menej bodov?!?-to akoby si za hodiny nadčas v práci dostala menej peňazí ako za základnú prac.dobu...Som zvedaví,či by sa to páčilo Tímu ELvenar-keby Ich takýmto spôsobom platili(odmeňovali) za prácu.Ja viem,že toto nie je práca,iba hra-ale o to by to malo byť veselšie a zaujímavejšie,či nie?
Napokon,aspoň čo sa mňa týka-dokončím chalúpku,už nech to stojí čo chce-Som cca.1,5kapitoli od konca a ....koniec.
a čo sa čudujem-štatistiky hovoria,že dôveryhodnosť k Elvenaru je pod 50% a klesá,čakal by som,že sa budú snažiť aby stúpala anie naopak.aj ja ked som žiadal o pomoc na podpore-síce aj mi pár krát prišla odpoved,ale viackrát sa mi to vrátilo,že môj mail nesedí k môjmu mestu-čo je tiež dobrá kravina-ale aby som nebol len negatívny-čo sa týka tohto eventu-to kladivkovanie je celkom milá šou,a takisto je fajn čo spravili s dielňami,že naraz sa dá spustiť výroba vo všetkých
TAkže Dík za hru:cool:.
A propó-odkiaľ sú tie názvy ako ja tam mám:šepkajúci golem??
Vystihol si to thaipan a ja už odmietam pokračovať. Znova som dostala úlohu kúp 10 bodov....no určite. Ja nebudem vyrábať tovar a míňať ho na také blbosti ako kupovanie bodov,keď mi ich netreba. Keby bolo použi 10 bodov,tak tých mám v zásobe do aleluji.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
je mi na vracanie s tohoto eventu ako aj z tých čo tu mažú NEvulgárne príspevky, pravda sa vám nepáči čo? SPAMÄTAJTE SA!
 

DeletedUser486

Guest
tak dík-čo sa týka príspevkov-teda nemám nič moc-asi:)(-ale titul sa mi páči,tak sa budem snažiť už moc nekomunikovať,aby mi ostal.:cool:
 
Hore