• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tu môžete diskutovať o novej udalosti. Budete vyvíjať starých Fénixov alebo si nájdete miesto aj pre nového Fénixa ?
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
Myslím, že tvorcovia hry by sa mali vážne zamyslieť nad výmenou personálu... úlohy typu vyskúmaj technológiu alebo vyrob 40 kusov vizionárskej pary mi príde ako zlý žart... :( ak nezmenia úlohy tohto typu, tak nech sprístupnia komplet recepty v akadémii, aby sa dali takéto žartovné úlohy plniť... event bez studní zvládnem ale ak nevrátia späť urýchľovače, 30vb a 20% portálovky, tak je to asi posledný event, ktorý robím... :( hrať mesačný event kvôli nepotrebným búdkam, ktoré rozložím na nepotrebné fragmenty??? radšej si zahrám D3... to bude lepší relax... :)
 

*Hawkins*

Lesný duch
po dlhej dobe budem robiť event, vďaka tomu že nám dali takúto možnosť :D

stiahnuť (1).png
 

gufinka

Tichý rytier
Súhlas so všetkým čo tu bolo napísané. Jedinou výhodou tohto eventu je, že môžem vyrobiť staré artefakty,bohužiaľ v obmedzenom množstve :( inak je to absolútne zbytočný event
 

Imiris

Lesný duch
Úlohy sú v pohode, dajú sa stihnúť vegetným tempom - na bete som to stihla týždeň pred koncom. Super je, že sú tam aj staré artefakty, ale problém je, že ich je málo - hoci v akadémií ich viem vymeniť za tie nové. Stále som na vážkach, či urobiť modrého alebo nového fénixa - ale najpravdepodobnejšie nepostavím ani jedného, sú slabí a ich kŕmne efekty trvajú krátko/sú nemotivujúce kŕmiť. Jediné, čo sa na evente oplatí je, že získame aspoň aké také odmeny z truhličiek v podobe bonusov a VB. Inak nič moc no.
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
je fajn, že nepotrebujem dielne na aktuálnej úrovni......tým som nadšený, len prečo už v magickej dielni sa nezapočíta výroba 2x??? na úkor tej úrovne?
 

Katkam

Ukecaný paladin
Myslím, že tvorcovia hry by sa mali vážne zamyslieť nad výmenou personálu... úlohy typu vyskúmaj technológiu alebo vyrob 40 kusov vizionárskej pary mi príde ako zlý žart... :( ak nezmenia úlohy tohto typu, tak nech sprístupnia komplet recepty v akadémii, aby sa dali takéto žartovné úlohy plniť... event bez studní zvládnem ale ak nevrátia späť urýchľovače, 30vb a 20% portálovky, tak je to asi posledný event, ktorý robím... :( hrať mesačný event kvôli nepotrebným búdkam, ktoré rozložím na nepotrebné fragmenty??? radšej si zahrám D3... to bude lepší relax... :)
Aj mňa táto úloha vytočila. Na vyskúmanie technológie treba nekresťanské množstvo tovaru a vyrobiť 40 kusov pary mi bude trvať aj týždeň,pretože mi naskakujú samé blbosti za 2-3 pary :-(
 

Shanigan

Lesný duch
Mno ja som si postavila fénixa, je pekný a dáva stromovú živicu :) a tú musím kupovať, takže mne sa zíde :p Nie je niekde súhrn úloh ? Ja som si stiahla z anglickej stránky, ale nie sú také isté ako dáva mne a od 48 úlohy sú úúúplne iné :(
 
Hore