• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Zhromaždovaní Kultu Fénixa

Aireen

Neumlčatelný kňaz
po dlhej dobe budem robiť event, vďaka tomu že nám dali takúto možnosť :D

Zobraziť prílohu 2522
Ja by som bola radšej, keby mysleli aj na hráčov, ktorí su tu noví.
Tiež nemám starých fénixov a túto odmenu za splnenú ulohu môžem akurát tak rozobrať na fragmenty, ktorých mám viac ako potrebujem.
To je naozaj taký problém dať do odmien univerzálny artefakt na vývoj budov:rolleyes:?
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
A nesmiem zabudnúť opomenúť fantastické náhrady za studne v podobe mincoveho dažďa a vedomostných bodov:confused:
To má byť nejaký nepodarený vtip od vývojárov k 1.aprílu?
 

Dagmarka

Lesný duch
Ahojte,
mám otázku :) recepty na artefakty Fénixa /obidve varianty/ budú dostupné aj po skončení eventu? ďakujem
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Nemali stačiť dva artefakty nového fénixa na výrobu jedného starého?

Okrem toho dokončil som všetky hlavné úlohy eventu a vyberal truhlice tak, aby som získal čo najviac pierok a nových artefaktov. Posledné eventy sa dalo takto získať aspoň 8 artefaktov. Predpokladal by som, že v tomto evente to bude podobne. Avšak za všetky úlohy mám teraz už iba 6 artefaktov. Ako keby nestačilo, že hlavná odmena nič moc, tak ani ju nebudem môcť poriadne vylepšiť. A tie akože odmeny v podobne jednotiek armády a 1VB za truhlicu nechápem. Myslel som si, že tento event už viac nemohli pokaziť, ale musím uznať, že sa im to podarilo. Neveril som, že je to možné.

Navrhujem nech odmena v truhličkách a počet získaných pierok viac zodpovedá námahe, ktorú hráči musia pre jej odomnknutie vynaložiť pri úlohách. Niekoľkokrát už vyvažovali budovy, tak nech vyvážia udalosti.

1585490380411.png
 

rybicka2

Ukecaný paladin
Mali, a aj stacia.
2 artefakty noveho fenixa za 1 artefakt stareho fenixa
ale...
3 artefakty stareho fenixa za 1 artefakt noveho fenixa.
 

Katkam

Ukecaný paladin
Mne sa to nepáči,že robia rozdiel medzi artefaktami. Mali by byť rovnocenné, čiže 1:1. Keby sme ich mali plný sklad,tak nepoviem ani slovko.Ale dlho vás už žobreme o artefakty Fénixa,čiže nemáme ani jedného a vy dáte taký vtip,že 3 artefakty stareho fenixa za 1 artefakt noveho fenixa. Nedomysleli ste to!
 

gufinka

Tichý rytier
Najlepšie na tom je, že môžme sa ako hráči sťažovať koľko chceme, oni si aj tak spravia po svojom a nás počúvať nebudú. Niekedy mám pocit, že vývojári úmyselne robia veci opačne, než si hráči želajú :)
 

CARTYCI

Šepkajúci golem
môžeme, avšak ak budu robiť takéto veci tak to bude odradzať ľudí, skôr než by nás to malo prilákať respektíve udržať ;)
 

Shanigan

Lesný duch
môžeme, avšak ak budu robiť takéto veci tak to bude odrádzať ľudí, skôr než by nás to malo prilákať respektíve udržať ;)
Mno odkedy hrám, a je to už nejaký čas hráči stále lamentovali, dožadovali sa niečoho iného ako dostávali. Ale nič sa nestalo, Život išiel ďalej a našli sa ďalšie veci na lamentovanie. určite boli čo odišli, ale noví prišli :) Musí sa ale priznať aj to ,že ak sa v návrhoch objavil Návrh hráča= hráčov , opísaný ,použiteľný tak sa s tým zaoberalo a buď hneď alebo časom sa to do hry zapracovalo.Alebo sa vysvetlilo, prečo sa to nedá zrealizovať.Takže milí zlatí, ak máte návrh ako zmeniť veci k lepšiemu tak šup,šup do sekcie návrhy a napísať ako si to predstavujete ;)

Čo sa eventu týka, určite aj ja brblem, ani nie tak kvôli odmien , mne napríklad fénix moc pomôže a aj pekne vyzerá. Zlostia ma relikvie ,najmä preto že základnej suroviny robím málo,ve´d už som pri konštruktoch :p turnaje moc nemusím :( a ako na just vždy sú vtedy keď relikvie nepotrebujem .... mno a otvorenie novej sekcie na mape u mňa už trvá 60 hodín :oops: takže som moc zvedavá či dokončím event . Ale je to niečo čo mi pomáha vypnúť popri pracovnom vyťažení, tak som za túto hru vďačná:)
 

Shanigan

Lesný duch
Dnes sa mi objavilo oznámenie, že je súťaž na Instagrame, ale nezistila som o čo ide :confused: no jo, angličtina nie je pre mňa, aj keď očakávam kedy sa z nej stane úradná reč :eek:Teda SOS, aké fotky alebo čo za fotky máme dávať na Instagram. alebo je to už neskoro ?
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
ak si na instagrame, stačí dať like na príspevok a napísať koľko Nebeskej podstaty vidíš na obrázku :) potom sa vyberie 10 náhodných výhercov :)
 

Shanigan

Lesný duch
Tak do konca ešte niekoľko úloh ,ale asi všetky 10 artefaktov teraz nezískam. Už to je pre mňa prekvapujúce a fakt potešujúce ,že po prvýkrát v histórii môjho hrania som pri evente získala skoro každú budovu čo bola doteraz v denných odmenách:Da niektoré dokonca aj 2x .Tak toto tu ešte nebolo .... zatiaľ mám 6 artefaktov , teraz idem na 7 .Tento fénix je prekrásny a už sa aj na fénixa podobá :p ten minuloročný je síce krásny, ale je to skôr kačka ako fénix. Už mám na ploche aj tohto druhého,elfská stromová živica mi veľmi pomôže .Tú totiž musím kupovať ,a to pomáha aj keď výroba trvá 2 dni. Mno ešte mám 11 hlavných úloh nesplnených ;) a samozrejme 10 denných úloh .Som zvedavá koľko artefaktov ešte získam. Mno a zišiel by sa mi ešte jeden artefakt minuloročného fénixa aby som ho vymenila za jeden za tohto ročného . Mno idem, teraz práve robím kladivká / jednu z tých znervózňujúcich úloh kde musíte 3x zaradom spraviť rovnakú úlohu .Mno číslo tri je pre našu Zem veľmi dôležite :cool:/

PS: Všimli ste si ako sa ponáhľame. Dokonca aj pri týchto eventoch. Ani si nevychutnáme hru, len rýchle rýchle dopredu, mať to čím skôr hotové .A pochváliť sa ,že sme kaperi, veď sme medzi prvými čo prešli eventom, dobrodružstvami, turnajom. A pritom sa stráca radosť z hry, radosť z toho, že sme spolu s ostatnými. . Prevádzkovatelia hier samozrejme nechcú prísť o zisky, takže držia krok s hráčmi. Ide event za eventom, udalosť za udalosťou a človek nemá čas poriadne urobiť nič. No a samozrejme aj eventy a udalosti sú jedna ako druhá, veď aj vývojári sú len ľudia a nie stroje, ktoré vypľúvajú kreatívne nápady ako na páse.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Tak do konca ešte niekoľko úloh ,ale asi všetky 10 artefaktov teraz nezískam. Už to je pre mňa prekvapujúce a fakt potešujúce ,že po prvýkrát v histórii môjho hrania som pri evente získala skoro každú budovu čo bola doteraz v denných odmenách:Da niektoré dokonca aj 2x .Tak toto tu ešte nebolo .... zatiaľ mám 6 artefaktov , teraz idem na 7 .Tento fénix je prekrásny a už sa aj na fénixa podobá :p ten minuloročný je síce krásny, ale je to skôr kačka ako fénix. Už mám na ploche aj tohto druhého,elfská stromová živica mi veľmi pomôže .Tú totiž musím kupovať ,a to pomáha aj keď výroba trvá 2 dni. Mno ešte mám 11 hlavných úloh nesplnených ;) a samozrejme 10 denných úloh .Som zvedavá koľko artefaktov ešte získam. Mno a zišiel by sa mi ešte jeden artefakt minuloročného fénixa aby som ho vymenila za jeden za tohto ročného . Mno idem, teraz práve robím kladivká / jednu z tých znervózňujúcich úloh kde musíte 3x zaradom spraviť rovnakú úlohu .Mno číslo tri je pre našu Zem veľmi dôležite :cool:/

PS: Všimli ste si ako sa ponáhľame. Dokonca aj pri týchto eventoch. Ani si nevychutnáme hru, len rýchle rýchle dopredu, mať to čím skôr hotové .A pochváliť sa ,že sme kaperi, veď sme medzi prvými čo prešli eventom, dobrodružstvami, turnajom. A pritom sa stráca radosť z hry, radosť z toho, že sme spolu s ostatnými. . Prevádzkovatelia hier samozrejme nechcú prísť o zisky, takže držia krok s hráčmi. Ide event za eventom, udalosť za udalosťou a človek nemá čas poriadne urobiť nič. No a samozrejme aj eventy a udalosti sú jedna ako druhá, veď aj vývojári sú len ľudia a nie stroje, ktoré vypľúvajú kreatívne nápady ako na páse.
Ale mohli by byť tie ich "kreatívne" nápady aj užitočné a nie len vyťahovače peňazí a eventy kde neni možné získať všetky artefakty a potom ich musíme doháňať na DS. Našťastie tento fénix je slabota a radšej si postavím Modrého fénixa, ten mi dá viac cítiaceho tovaru skrz magické očarovanie
 

Shanigan

Lesný duch
Ale mohli by byť tie ich "kreatívne" nápady aj užitočné a nie len vyťahovače peňazí a eventy kde neni možné získať všetky artefakty a potom ich musíme doháňať na DS. Našťastie tento fénix je slabota a radšej si postavím Modrého fénixa, ten mi dá viac cítiaceho tovaru skrz magické očarovanie
vyťahovače peňazí ? Ak nechceš nemusíš platiť .:cool: a čo podľa teba je slabota, to pre mňa je super odmena :) Niečo iné potrebuje jeden, niečo iné druhý. A síce média a reklamy nás nabádajú na veci zadarmo, je to manipulácia. Nič nie je zadarmo :) Ale áno, aj to ,že nie je možné získať všetko a naraz je súčasť diania na Zemi :p spomaľ picmuch, artefakty na to ,čo naozaj potrebuješ a čo chceš veľmi získaš ,nie naraz ale získaš. A áno aj prevádzkovatelia hier sú ľudia, teda aj oni sa ponáhľajú a čím skôr chcú zisk . Mno ja mesačne miniem niečo na hru, lebo nič nie je zadarmo a za všetko nakoniec musíme vyrovnať účet ,ale neponáhľam sa. Som pri konštruktoch na začiatku .... a idem, krok za krokom... krok za krokom :cool::D;)
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
Milá,Shanigan.Dovilím si nereagovať na tvoje posty a reakcie,ale si myslím že krok za krom je velmi správne lebo krok za krom do zadu sa nedá napredovať,Mno k veci.Tento event či fenix je naozaj ulpne celé k ničom ako sa už aj vela hráčou voči tomuto osočilo ako je to,že už len nepomer artefaktov k výrobe starému je neadekvátny,ako aj samotná budova,ktorá v určitých veciach,že nováčikom pomože no osobne si myslím že vyrobiť pre neho krmivo bude až taká výhra čo sa týka odmien,ako keby mohol radčšej nakrmiť ohnivého a ísť turnaje či vežu čo skor lebo naňu nepotrebuje preskumané provincie.A z dalších protestov je taká zasadná vec ako vypadnutie z truhličiek odmien urychlovače a studničky to su dve veci a miesto nich dali akože armu a to je jedna vec.Inak ked som spomenul studničky sa pýtam,čo som niekde tu na forume čítal,že z nich už nepadajú diamanty?Ak tak,to je tiež nejaká odmena?
 

Fleur

Lesný duch
Milá,Shanigan.Dovilím si nereagovať na tvoje posty a reakcie,ale si myslím že krok za krom je velmi správne lebo krok za krom do zadu sa nedá napredovať,Mno k veci.Tento event či fenix je naozaj ulpne celé k ničom ako sa už aj vela hráčou voči tomuto osočilo ako je to,že už len nepomer artefaktov k výrobe starému je neadekvátny,ako aj samotná budova,ktorá v určitých veciach,že nováčikom pomože no osobne si myslím že vyrobiť pre neho krmivo bude až taká výhra čo sa týka odmien,ako keby mohol radčšej nakrmiť ohnivého a ísť turnaje či vežu čo skor lebo naňu nepotrebuje preskumané provincie.A z dalších protestov je taká zasadná vec ako vypadnutie z truhličiek odmien urychlovače a studničky to su dve veci a miesto nich dali akože armu a to je jedna vec.Inak ked som spomenul studničky sa pýtam,čo som niekde tu na forume čítal,že z nich už nepadajú diamanty?Ak tak,to je tiež nejaká odmena?
mne zo studní padaju diamanty :)
 
Hore