• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Vyrábaní (crafting)

ap25

Neumlčatelný kňaz
Neviem, ci je nasledovne spravanie chybicka, ale: Ked dam vyrabat nejaky item z receptov, pricom pocas vyrabania dojde k zmene receptov, tak stale ostava ta jedna pozicia z piatich obsadena aj po vyzdvihnuti vyrobeneho itemu... to znamena, ze dana pozicia v receptoch je tym padom obsadena 16h namiesto 8h .... Nemozeme teda povedat, ze recepty sa menia kazdych 8h v tomto specifickom pripade...
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Neviem, ci je nasledovne spravanie chybicka, ale: Ked dam vyrabat nejaky item z receptov, pricom pocas vyrabania dojde k zmene receptov, tak stale ostava ta jedna pozicia z piatich obsadena aj po vyzdvihnuti vyrobeneho itemu... to znamena, ze dana pozicia v receptoch je tym padom obsadena 16h namiesto 8h .... Nemozeme teda povedat, ze recepty sa menia kazdych 8h v tomto specifickom pripade...

Presne toto som si dnes všimol aj ja.. Spýtam sa ako to presne funguje, reps. či to nie je bug :) :)
 

DeletedUser595

Guest
Koľko to bolo frfľania, že načo to a prečo to... a ľaľa ho, koľko pozitívnych reakcií sa tu zrazu trúsi :D
 

*Hawkins*

Lesný duch
no je to nanič v podstate ale aspoň mám čo robiť :D už sa ženiem po 3. truhlicu, žial z predošlých dvoch som nemal šťastie na budovu alebo diamanty :D
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Čo sa týka prázdneho miesta ak vyrábate recept a príde nové kolo - je to v poriadku.
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
chcem sa opýtať k tým hlavným odmenám ako to vlastne funguje..... dá sa nejak zistiť v akom som kole, alebo aké budú odmeny ďalej..... napr. či to má povedzme 10 rôznych kôl (resp. odmien) a potom sa to opakuje, alebo aký je v tom postup?
 

DeletedUser289

Guest
Odmeny v truhliciach náhodné nie sú, až odmeny z truhlíc sú náhodné

V prvej truhlici je 20% pravdepodobnosť získať Venarove skaly II, 40% 8x 8-hodinový urýchľovač a 40% 35 výskumných bodov
V druhej truhlici je 20% pravdepodobnosť 500 diamantov, 40% 5x 10-bodový balíček VB a 40% budova Kozie skaly
V tretej truhlici je 20% pravdepodobnosť získať budovu Diabolský veterný mlyn, 40% 5x 10-bodový balíček VB a 40% 12x 5-hodinový urýchľovač
Vo štvrtej truhlici je 20% pravdepodobnosť 500 diamantov, 40% 35 výskumných bodov a 40% budova Píla s mannou
V piatej truhlici je 20% pravdepodobnosť získať Venarove skaly II, 40% 8x 8-hodinový urýchľovač a 40% 35 výskumných bodov
V šiestej truhlici je 20% pravdepodobnosť 500 diamantov, 40% 5x 10-bodový balíček VB a 40% 2x budova Otec ligotavých stromov
V siedmej truhlici je 20% pravdepodobnosť budovy Zasnežený očarujúci strom, 40% 5x 10-bodový balíček VB a 40% 12x 5-hodinový urýchľovač
Vo ôsmej truhlici je 20% pravdepodobnosť 500 diamantov, 40% 35 výskumných bodov a 40% 4x budova Modrý zamrznutý plameň
V deviatej truhlici je 20% pravdepodobnosť budovy Iglú slávnosti, 40% 35 výskumných bodov a 40% 12x 5-hodinový urýchľovač
V desiatej truhlici je 20% pravdepodobnosť 500 diamantov, 40% 5x 10-bodový balíček VB a 40% 3x budova Zimné lampióny

Ak človek získa budovu, jej úroveň samozrejme závisí od kapitoly, v ktorej sa aktuálne nachádza.
Priznám sa, neviem čo sa stane keď človek otvorí poslednú truhlicu (zatiaľ som len na deviatej), ale tipujem že to začne zase od začiatku.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
ďakujem, presne toto som mal na mysli TTTTancik, medzičasom som to objavil aj na CZ fóre, chvíľku mi to trvalo lebo tam to nie je crafting ale Řemeslná výroba... a tiež očakávam že to pôjde od 1 debny, opakovačka
 
Hore