• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Vyrábaní (crafting)

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak máte akékoľvek otázky ohľadom novej funckie, neváhajte sa nás pýtať :) alebo poradiť ostatním hráčom :)
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Ahoj, aplikáciu som aktualizoval na 1.67.3....atd a zatiaľ tam novú funkciu nemám. Kedy sa to asi spustí? Ďakujem za odpoveď
 

Lunata

Ukecaný paladin
už som to našla, vyzerá to zaujímavo, napíšem, keď to využijem a vyrobím to katalyzátor a budem mať fragmenty.... ty vole človek si myslí, že už nové slovká nemôže tuná použiť a vždy niečo vymyslíte :)
 

DeletedUser595

Guest
Pozdáva sa mi, že môžem rozobrať budovy v inventári, ktoré viem, že určite nepostavím. Vyrábam ten katalyzátor a prihováram sa za možnosť skrátiť čas jeho výroby. Privítal by som, keby bolo možné rozložiť aj budovy v meste, resp. by som mal na výber, klasický predaj budovy alebo rozrábka na fragmenty. Vítam nové prvky v hre, celkom sa mi to páči.;)
 

DeletedUser595

Guest
Ja som tam voľačo zaujímavé videl, ale už si nespomínam, čo to bolo. Problém bol, že to pýtalo 7x katalyzátor.
 

DeletedUser924

Guest
Aj ja som dnes začal vyrábať perfektné vylepšenie: 10% portálový zisk, takéto vylepšenia sa môžu opakovať aj častejšie :)
 

*Hawkins*

Lesný duch
z tých som už asi 3 vyrobil :D už sa neviem dočkať eventu, potrebujem budovy na rozobratie :D dochadzajú mi fragmenty
 
Hore