• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Konštruktoch

Dagmarka

Lesný duch
Ahojte. ..;)
rada by som vedela , prečo sú to Konštrukty a nie Konštrukti, keď v zmysle citácie o tejto rase sú to živé bytosti. Vid. nižšie...
ďakujem ;)

Ale potom sa objavili tajomné bytosti, vyslané priamo z ostrova. Zdá sa, že sú priateľské a predstavili sa ako Konštrukty. Boli to živé bytosti vyrobené Elvenarom, ktorých nazývajú Veľký Muži, a boli vytvorení zo všetkých druhov materiálov. Videli svojich tvorcov vo vás a boli tak prekvapení, že ich nerozpoznali, pretože ste sa veľmi podobali.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Mne to pripadá ako stroj (aj napriek tomu, že sa tam píše o živých bytostiach), androida by som tiež nenazval človekom a tiež to žije. Asi vec pohľadu.
 

Shanigan

Lesný duch
:D No mne na konci "y" pripadá ako veľmi vhodné . Sú to predsa tajomné bytosti ,boli zostrojené z rôznych druhov materiálu a nie "stvorené" ako iné bytosti. Hm, vyzerajú zaujímavo , ale zase ja som ešte ďaleko od nich :p Ale som rada, že amunmi sa všetko nekončí, je na čo sa tešiť ;)
 

Imiris

Lesný duch
Neviem ako iným, ale mne sa nepozdáva ten neskutočný nepomer v poriadavkách na populáciu vz. to, čo ponúkajú obytné budovy...to myslia skutočne vážne, že za vylepšenie obytnej budovy o dva levely dostaneme len 199 obyvateľov?...:D
 

DeletedUser289

Guest
Neviem ako iným, ale mne sa nepozdáva ten neskutočný nepomer v poriadavkách na populáciu vz. to, čo ponúkajú obytné budovy...to myslia skutočne vážne, že za vylepšenie obytnej budovy o dva levely dostaneme len 199 obyvateľov?...:D

Neviem kde berieš túto informáciu, ak na architektovi, tak pozeráš do stĺpca s počtom bodov za jednotlivé úrovne, ak na wiki, tak do stĺpca s požadovanou kultúrou. Prvé vylepšenie obytných budov u konštruktov dáva 100 obyvateľov, druhé 400 obyvateľov, čiže spolu 500. Je to menej než u predchádzajúcich rás, ale treba vziať do úvahy aj to, že budova sa tentokrát zmenšuje.
 

lenni

Lesný duch
@Imiris zrejme si niečo zle prečítala, na wiki je naozaj prírastok obyvateľstva písaný +100 na lvl 32 a +400na lvl 33
 

MajaR

Lesný duch
Ahojte, chcela by som sa trochu vyjadriť k rase "konštruktov", ktorú mám už šťastne vyskúmanú.
Veľmi graficky neprehľadné budovy, prístavy takmer nebolo možné vidieť - ich ohraničenie na pozemku. Ak som chcela trochu nadvihnúť prístav a posunúť zrušila by sa tým celý výroba, čo považujem za nešťastné.
Aj vynovené budovy ako výrobne, cvičiská, zbrojnice sa mi strašne nepáčia. Pôsobí to na mňa ako jedna veľká hmla v ktorej pátrať spôsobuje migrénu.
Mnoho hráčov zo spolku nedokáže nájsť napr. simiu v mojom meste.
Takže len toľko ak by ste mali odoslať názor niekde hore tak prosím do budúcna radšej niečo jednoduchšie a farebne výraznejšie alebo neviem ako presnejšie to graficky nazvať...:confused:
 
Hore