• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Karnvelovej udalosti

AltairMiles

Ukecaný paladin
Ahojte... 100 ľudí, 100 chutí... ja som so systémom eventu konečne spokojný... set + ďalšie 2 hlavné ceny mám a nepotreboval som ani zázračnú budovu... cukríky padajú, ja som za 24 hod pozbieral 36 ks... podmienkou je splniť všetky úlohy, aktívne zbierať okolo mesta a ešte, aby počas otvárania truhličiek padlo 630 cukríkov... na 1 vlajku treba 24 ks to znamená, keď budeme otvárať truhličky za 48 cukríkov potrebujeme 90 otváraní a počas toho určite tie potrebné cukríky padnú... držím palce, nech sa darí... :D
 

DeletedUser595

Guest
Altair všetko je v poriadku, problém je len tých "630 cukríkov" o ktorých píšeš...jednoducho zatiaľ nepadli.
 

DeletedUser1056

Guest
Dobry den prajem,
Chcem sa spytat ako mozem mat vsetky budovi z karnevalovej udalosti (SET), ked mam uz poslednych 6 uloh a chyba mi 20 vlajociek.
Aj ked budem ratat s minimom na truhlu, t.j. 20 cukrikov, tak potrebujem ich 400. a z uloh dostanem uz iba cc 41*6=250 cca. ceze minimalne treba este 150, a kedze je do konca 4dni a 12h, a extra ulohy su kazdy den, tak dostame este tak 4x35 bodov mozno. Cize bude mi chybat na idealne truhly 20 bodove este 10.
Ratal to niekdo, ked planovatl tento event??? Mam 4 budovy z piatich a k piatej sa pravdepodobne nedostanem. Som z toho dost sklamany.
 

lenni

Lesný duch
Ako už bolo písané vyššie, je to z časti aj o šťastí, že ti popadajú nejaké sladkosti z truhlíc a tiež tým, aké truhlice sa rozhodneš otvárať. Okrem toho v okolí mesta ti ešte tiež padajú nejaké sladkosti. Veľa ľudí má už napríklad kompletný set dávno, niekto to stihne LTT a niekto, bohužiaľ, set nezíska.
 

Imiris

Lesný duch
Pri plánovaní udalosti to spočítali jednoducho zle. Pri testované na bete bolo obrovské množstvo cukríkov, plus truhličky boli lacnejšie a ľudia získavali hlavné ceny priveľmi lacno a bolo ich skutočne veľa. Tak to upravili a upravili to tak, že razantne znížili počty cukríkov a teraz je potrebné čakať na šťastie a zbierať cukríky ako šialený okolo mesta. Pritom sa chvália, že pri novom type udalosti už nie sú potrebné ani dvojité odmeny, lebo je ľahšie získať hlavné budovy. No, pôvodne bolo...tento nový systém sa mi páči, nie je o čom. Len ten celkový počet cukríčkov im trochu nevyšiel. Mne sa podarilo získať posledný kúsok setu včera. Číslo u nás, aj môj bracho podobne ako Rogan nemá toľko šťastia. Ono to človeka naserie, mne to tiež nevychádzalo, ale potom mi zázračne padli dva krát cukríky a už som bola spokojná, ale ak by nepadli?...
 

Fleur

Lesný duch
Urobené je to tak aby si človek prikúpil tu budovku čo dáva +1 cukrík keď zbieraš okolo mesta cukríky o_O
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Na jednej strane som sa potešil, že konečne nerozhoduje náhoda o získaní sady a na druhej strane som po spočítaní cukríkov zistil, že posledná budova zo sady mi nevychádza, lebo ako píšu dievčatá nado mnou, cukríky proste nepadajú... som sklamaný :(
a to bolo rečí že celý set je garantovaný, nech idú do riti s takými eventami!
 

DeletedUser1067

Guest
ahojte ... mne sa nakoniec podarilo mať komplet sadu, lebo som mala šťastie a 8x som si vytočila aj bonusové cukríky .... u manžela na účte sme také šťastie nemali ... chcel to, tak sme kúpili .... ale o to nejde, chcem sa spýtať: mám komplet karnevalovú sadu ..... správne zostavenú ... pri zbere mincí a náradia informačná bublinka napíše počet kusov správne, ale celkovo sa mi priráta menej .... aj info bublinka pri pripisovaní do "skladu" píše inú čiastku ...kapacitu mám, takže v tom problém nie je .... aj manželovi to na účte robí .... prečo?... ďakujem ...
 

lenni

Lesný duch
ahojte ... mne sa nakoniec podarilo mať komplet sadu, lebo som mala šťastie a 8x som si vytočila aj bonusové cukríky .... u manžela na účte sme také šťastie nemali ... chcel to, tak sme kúpili .... ale o to nejde, chcem sa spýtať: mám komplet karnevalovú sadu ..... správne zostavenú ... pri zbere mincí a náradia informačná bublinka napíše počet kusov správne, ale celkovo sa mi priráta menej .... aj info bublinka pri pripisovaní do "skladu" píše inú čiastku ...kapacitu mám, takže v tom problém nie je .... aj manželovi to na účte robí .... prečo?... ďakujem ...
Ahoj,napíš, prosím, na hernú podporu,tam sa ti na to bližšie pozrú. :)
 

MIstav

Neumlčatelný kňaz
kazda udalost na fore je schovana za hromadou veci a je tazke sa k hlavnym informaciam dostat.
predstavujem si to tak ze na fore najdem vlakno s nazvom KARNEVAL,
kliknem ukaze sa mi cela udalost kde budu aj okna ULOHY a DENNE ODMENY
kliknem na ULOHY a ukazu sa mi ulohy ktore mam splnit
kliknem na DENNE ODMENY a ukazu sa mi vsetky budovy a odmeny ktore mozem kazdy den ziskat
to je take zlozite pre spravcov vytvorit take nieco?
Kume, najdes to na nasom forume, len si to zroluj dolu ....

 
Hore