• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Karnvelovej udalosti

lenni

Lesný duch
Úlohou správcov nie je vytvárať takéto vlákna. Ak si si všimol, vlákna k udalostiam -denné úlohy, -denné odmeny, správy o spoileroch...to všetko sem pridávajú hráči,aby si navzájom pomohli a dozvedeli sa novinky dopredu. Nikto ti nebráni napríklad takéto vlákno vytvoriť, ak máš info dopredu. Či už sa do tvojho vlákna ostatní hráči zapoja je na nich....
 

DeletedUser1067

Guest
ahojte ... som si myslela, že splnením všetkých 85. úloh budem mať karnevalovú sadu na komplet ... ale ono to vyzerá, že nie ... a trošku je škoda, že si musím zobrať hlavné odmeny či chcem alebo nie ...
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
ale veď do konca máš ešte 2 týždne, každý deň získaš ďalšie sladkosti z dennej úlohy a plus čo pozbieraš po meste....
 

DeletedUser1067

Guest
ale veď do konca máš ešte 2 týždne, každý deň získaš ďalšie sladkosti z dennej úlohy a plus čo pozbieraš po meste....

... ja viem, asi veľmi "trtoším" :) .... keď niektoré denné úlohy sú ešte pre mňa dosť náročné, tak mám strach, či budem mať karnevalovú sadu kompletnú ..
 

lenni

Lesný duch
V diskusii, v Téme Karnevalová udalosť-úlohy si môžeš pozrieť zoznam denných úloh, ktoré ťa ešte len budú čakať. Tak sa na ne môžeš dopredu pripraviť :) Som si istá, že to zvládneš, veľa šťastia :)
 

DeletedUser1067

Guest
V diskusii, v Téme Karnevalová udalosť-úlohy si môžeš pozrieť zoznam denných úloh, ktoré ťa ešte len budú čakať. Tak sa na ne môžeš dopredu pripraviť :) Som si istá, že to zvládneš, veľa šťastia :)
....ďakujem ... áno, to robím :) ...papier pred sebou a idem :) teraz som na 61. tak musím čakať ..... ale musím zasa uznať, že mám aspoň istotu, že sadu môžem získať .... na Vianoce to bolo skôr o šťastí, či sa mi to podarí "vytočiť" ....
 

DeletedUser1067

Guest
ahojte ....myslím, že tvorcovia to trochu nedomysleli .... skončením všetkých 85 úloh nie je šanca získať kompletnú karnevalovú sadu a úlohy už nie sú ...iba tá jedna za 35 sladkostí .... odkiaľ získam denne priemerne 175 sladkostí aby som mala komplet sadu ????? ...sklamalo ma to .... akcia bez šance získať to čo môžme (samozrejme bez kúpi diamantov)....:(
 

lenni

Lesný duch
Každý deň ti ešte do okolia mesta spadnú nejaké sladkosti. Tiež záleží,či Ti z truhlíc popadali aj nejaké sladkosti,takže z časti je to aj o náhode.Tiež sú truhlice, napr za 47 sladkosti a 48 sladkostí, obe ti dajú dve vlajky, ale v dlhodobom rozmere je rozdiel tej jednej sladkosti signifikantný. Taktiež truhlice, ktoré dajú jednu vlajku, ale majú hodnotu 20, 24 a 25 sladkostí :)
 

Elvenar

Neumlčatelný kňaz
BluebellAndrea ja som včera vyklikával sladkosti a doklepal som to do 5 karnevalovej budovy a ostalo mi necelích 200 sladkostí.Tiež som malšťastie že som pár x chytil po 200,150,100 sladkostí ale to z času načas padne snád tiež každému.
 

Lelira3

Lesný duch
Ahojte ja som dávala len najvyššie truhlice a mám kompletnú sadu a ešte aj 4 ďalšie budovy po sade - som úplné nadšená, len kde to postaviť :D
 

Shanigan

Lesný duch
Ja už dávno som zistila, že je zbytočné hnať sa za kompletnou sadou z eventov. Aj keď ju získaš máš malú šancu postaviť ich ,alebo aspoň si ich udržať dlhodobo. Ja si vyberám tie budovy, ktoré mi prinesú úžitok :p Šanca získať celú sadu tu je , ako písali predo mnou.Ide ale o presné plánovanie a dodržanie plánov. Cez event nemať žiadne iné udalosti ;) len sa sústrediť na hru .
A mať šťastie, lebo ak ho nemá človek /teda nepadajú mu sladkosti aj z truhlíc a fakt je, že pri tomto evente padalo málo sladkostí z truhlíc :eek: / tak potom celú sadu nezíska ....
 

lenni

Lesný duch
S tým novým kúzlom je teraz výhoda, že ak už nejakú sadu máš a chceš využívať jej bonusy aj nadalej, zvýšiš si ich o kapitolu. Ak ti náhodou nepasuje aktuálna sada, ktorá sa dá získať v prebiehajúcom evente, alebo ak set nemáš kompletný a neoplatí sa postaviť :)
 

Imiris

Lesný duch
Tento karneval urobili s cukríkmi neskutočne natesno, mne sa asi len tak tak podarí skompletizovať set, ale sú viacerí, skutočne aktívni hráči, ktorí ho mať nebudú, lebo im nepadli bonusové sladkosti...garantovaný počet cukríkov za všetky úlohy proste nestačí :(
 

lenni

Lesný duch
U mňa to tiež bude pravdepodobne veľmi natesno, ale aj v našom spoločenstve sú ľudia, ktorí už majú set komplet, či už postavený alebo nie.
 

Shanigan

Lesný duch
S tým novým kúzlom je teraz výhoda, že ak už nejakú sadu máš a chceš využívať jej bonusy aj nadalej, zvýšiš si ich o kapitolu. Ak ti náhodou nepasuje aktuálna sada, ktorá sa dá získať v prebiehajúcom evente, alebo ak set nemáš kompletný a neoplatí sa postaviť :)
Tak to som zmätená, aké nové kúzlo ? A ako to myslíš, zvýšiť bonusy, ak nepasuje sada z nového eventu ? nič mi to nehovorí a som zmätená. rozviedla by si to prosím ?
 

lenni

Lesný duch
Mala som na mysli Kráľovské renovovacie kúzlo, ktoré sa dá získať z Turnajov a od pondelka poobedia aj pomocou vyrábania. Detaily si môžeš prečítať v oznámeniach pri najnovšej verzii :)
A ako to myslíš, zvýšiť bonusy, ak nepasuje sada z nového eventu ? nič mi to nehovorí a som zmätená. rozviedla by si to prosím ?
Ja mám napríklad zimnú sadu ešte z Lesných elfov. Určite si ju vylepším, lebo mi bude potom, v Hobitoch, dávať aj božskú úrodu a zvýši populáciu. Momentálna sada dáva poväčšinou len mannu, ale myslím, že semienka sa mi v ďalšej kapitole zídu viac. Preto ma nejako nesúri mať komplet momentálny set, radšej si zvýšim ten predchádzajúci :)
Hádam som sa dobre vyjadrila :)))
Edit: aj budova z tohoto eventu bude dávať semienka, tak si to ešte rozmyslím, ale kombinácia ľudia + semienka sa mi aj tak pozdáva viac, ako kultúra + semienka :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser595

Guest
Na jednej strane som sa potešil, že konečne nerozhoduje náhoda o získaní sady a na druhej strane som po spočítaní cukríkov zistil, že posledná budova zo sady mi nevychádza, lebo ako píšu dievčatá nado mnou, cukríky proste nepadajú... som sklamaný :(
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Neviem či som to flákal :D ale ja asi nestihnem ani splniť všetky úlohy :/ :/
 
Hore