• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia o Čarodejníckej púti.

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči, podeľte sa s nami o vašu spätnú väzbu na novú hernú udalosť.
 

maja175

Šepkajúci golem
čo k tomu povedať? nič ma už neprekvapí,jedine ak Inno pustí do obehu take budovy,ktore sa oplatí stavať aj vo vyššich leveloch,i mna žial šancu nema taka budova,čo má 1000 obyvatelov a 3000 kultury,možno pre hračov s nižším skore, jedina dobra vec su tam oddiely vojska a VB, prípadne portalovy zisk alebo očarovanie, takže tento event u mňa neboduje :(
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Po grafickej stránke sa mi denné odmeny veľmi páčia. Budovy v štýle čarodejníkov a drakov sú moja srdcová záležitosť. V tomto palec hore.

Teraz ale všeobecne. Predtým boli herné udalosti niečo, čím som žil niekoľko dní a premýšľal, ktorú dennú odmenu by som chcel vo svojom mestečku. Hlavná odmena mi v mestečku vydržala aj niekoľko kapitol. Teraz udalosť hrám ako vedľajšiu záležitosť. Z denných odmien možno VB. Vyberanie truhlíc je pre mňa utrpenie a čakám, kedy sa to konečne dotočí a môžem ísť na ďalšiu. Denné budovy v podstate ani nesledujem. Väčšinou je to každý deň to isté, len v inej farbe (parametre). Ak sa mi nepodarí získať hlavnú odmenu, no čo už, stáva sa. Aj tak by mi iba zostala v sklade a viac si na ňu nespomeniem. Celkovo mám z posledných herných udalostí veľmi zlý pocit.

Návrh na zlepšenie. Prijal by som viac užitočných denných odmien. Napríklad:
  • kráľovské renovovacie kúzlo (aspoň 10 políčok)
  • teleport
  • extra kúzlo na okamžité dokončenie všetkej výroby v mestečku
  • VB (aspoň 20)
  • časovače
Prosím, zrušiť to nekonečné a nezaujímavé losovanie truhličiek (minimálne pridať možnosť vypnúť animácie).
 

gmail

Lesný duch
Po grafickej stránke sa mi denné odmeny veľmi páčia. Budovy v štýle čarodejníkov a drakov sú moja srdcová záležitosť. V tomto palec hore.

Teraz ale všeobecne. Predtým boli herné udalosti niečo, čím som žil niekoľko dní a premýšľal, ktorú dennú odmenu by som chcel vo svojom mestečku. Hlavná odmena mi v mestečku vydržala aj niekoľko kapitol. Teraz udalosť hrám ako vedľajšiu záležitosť. Z denných odmien možno VB. Vyberanie truhlíc je pre mňa utrpenie a čakám, kedy sa to konečne dotočí a môžem ísť na ďalšiu. Denné budovy v podstate ani nesledujem. Väčšinou je to každý deň to isté, len v inej farbe (parametre). Ak sa mi nepodarí získať hlavnú odmenu, no čo už, stáva sa. Aj tak by mi iba zostala v sklade a viac si na ňu nespomeniem. Celkovo mám z posledných herných udalostí veľmi zlý pocit.

Návrh na zlepšenie. Prijal by som viac užitočných denných odmien. Napríklad:
  • kráľovské renovovacie kúzlo (aspoň 10 políčok)
  • teleport
  • extra kúzlo na okamžité dokončenie všetkej výroby v mestečku
  • VB (aspoň 20)
  • časovače
Prosím, zrušiť to nekonečné a nezaujímavé losovanie truhličiek (minimálne pridať možnosť vypnúť animácie).
kralovske renovacne by bolo fajn najma ked uvazis, ze spolocenstva ktore nedaju na turnaji 10truhiel ho v podstate nemaju bez planika moznost ziskat
 

gmail

Lesný duch
Chapem, ze maly event- prakticky bez namahy - nas nezasype studnami, alebo megapoliami na bozsku urodu... ale par dobrych kuskov by sa naozaj mohlo objavit - 10VB? to ako ozaj? denna odmena??? pre hracov v poslednych kapitolach je vacsina budov neuzitocna tak aspon bonus na body by mohol byt citelnejsi a ako spomenul Marcus - bud planik, alebo renovacne kuzlo pre hracov ktori neotvoria 10turnajovych truhiel popripade kuzla, pomocou ktorych by sa dali craftovat rozne artefakty na vylepsenie eventovych budov :cool:
 
Hore