• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k verziám hry

rybicka2

Ukecaný paladin
V 15.tej rase elvenari bolo jedno rozsirenie, tusim, za 475 objavenych provincii. V nasledujucej rase bude tiez jedno rozsirenie za 500 provincii.
No inak s tebou suhlasim, mohlo by ich byt aj viac, bo za tie diamanty su rozsirenia poriadne drahe.
 

lenni

Lesný duch
Rozšírenia z provincie sú limitované. Ako bude hra postupovať a budú prichádzať aj nové rasy, mali by prísť aj ďalšie rozšírenia. Viac Ti, bohužiaľ, povedať neviem.
 

Imiris

Lesný duch
Ja sa teším na toho za arénu na konci ambasád :D Konečne bude vidno, kto som, tyrania odetá v kvetoch :D :D
 

MajaR

Lesný duch
To si robia z hráčov srandu ? vylepšenie zlatej priepaste na 31 za citlivý tovar a 265 tisíc orkov neprinesie ani ľudí ani body do rebríčka, len nejaké mince navyše ? je nejaký dôvod to vylepšovať ?
A ku tomu oznámeniu - my nemáme slovenské názvy na naše divy ? aké sanctuary ?
 

Fleur

Lesný duch
presne tak, prečo píšete anglicky v slovenskom ozname.............

a tie divy su riadny výsmech :(:(:(:(:(:(:( vôbec nepridá popku :mad:
dhdf.PNG
 

MajaR

Lesný duch
Angličtinu už dali preč a inak potom je chyba aj v nových zázrakoch, už som to hlásila na podporu, nové divy nepridávajú body do rebríčka.
Len aby ste si všimli tí čo už máte tieto divy :)Snímka obrazovky (2).png
 

Imiris

Lesný duch
Mám otázku k dvom divom a to k Veľkej knihe tajomstiev a Knižnici vo veži. V mobilnej verzií, pri prehliadaní bonusov vidíme, že na lvli 31 dávajú oba divy 6 VB. Ale na wikipédií (en) je uvedených 7 bodov na tomto leveli, čo je teda správne? Je chyba na mobilnej verzií alebo na wiki?
 

pepek7

Mlčanlivý mních
ahojte, to nové znázornenie kultúry v poslednej mobilnej verzii je síce fajn, ale chýba mi tam informácia o prebytku kultúry, pokiaľ mám dosiahnutých 170 %. viete s tým niečo urobiť prosím vás? ďakujem
 

MajaR

Lesný duch
tak nová aktualizácia bude super, ...ešte by ma zaujímalo, kedy k nám príde nový turnaj, ak niečo vieme a možeme prezradiť :)
 

Dagmarka

Lesný duch
ahojte,
poslednou dobou je v prekladoch o.i. dosť pravopisných chýb:cool:... správne by malo byť "Tešte sa na turnajové trofeje..." a "akí ste dobrí"
1622355406861.png
 

MajaR

Lesný duch
V odmenách po veži a turnaji sa objavila nová položka, hneď prvá a zaujímalo by ma čo to je. Na mobile to ukázalo ikonu bodov a číslo 18, čo by korešpondovalo s počtom truhlíc získaných v turnaji. Tí čo to otvorili na PC mali v odmenách prvú ikonku "otáznik" - to som videla aj ja na PC v odmenách po ukončení veže.
Zaujímalo by nás teda čo to je a či to už súvisí s očakávanými trofejami za turnaj, alebo to bola len nejaká chyba ?
ďakujem
 

Ezran

Ukecaný paladin
Páči sa mi, že do mobilnej aplikáciebol pridaný zoznam preskúmateľných a nedobitých provincií ako je aj na pc.
Taktiež že bolo pridané možnosť zmeniť(vyrobiť) katalizátory za fragmenty kúziel je super.
 
Hore