• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k verziám hry

Imiris

Lesný duch
Je fajn, že sa výroba v akadémií mení, to kvitujem - odstránenie receptov - paráda, rovnako chválim aj pridanie nových. Páči sa mi širšie využitie úlomkov rún, takéto recepty by mohli pokojne pribúdať.

ˇVýhradu mám len k vývinovým budovám...je to zbytočné. Väčšina hráčov má budovu postavenú alebo v inventári - čiže recepty nebudú. Pokiaľ ju niekto nemá, tak event buď nehral, alebo ju vymazal, čiže ju nechcel a recept mu bude akurát tak zavadzať. Kto nehral event, nemá artefakty a takáto budka mu je na dve veci, keďže jej prínos pre mesto je podstatný až na vyššom leveli. A tí, ktorí sme event hrali, máme budovu na maxime a získali sme napríklad v Dobrodružstvách artefakty navyše, tak ju ani nevyrobíme v akadémií, ani nevyužijeme artefakty (za predpokladu, že by sme ich aj časom získali viac). Čiže zbytočná vec. Čo ma mrzí, muselo to stáť nejakého ajťáka nejaký čas a tak ďalej. Plus mi je ľúto, že nedostanem druhého vtáčika alebo stonehenge, aby som mala symetriu v meste :D :D
 

citellus

Tichý rytier
...mala chybička v texte: 7.okt=obra

...inak je fajn, ze magicke su sucastou odmien, aj ked pri mojom stasti ich tak skoro neziskam, kedze este ani knihovnu alebo dzina som nedostal :)
 

Dagmarka

Lesný duch
Ahojte..:)
asi mi to poriadne nemyslí, ale akosi som nepochopila tieto dve opravy . Môžem poprosiť o detailnejšie vysvetlenie ?? ďakujem :)
  • Kúzla - Očarovanie Portálový zisk sa už nezdá byť použiteľný po použití iného kúzla pri dosiahnutí prvej Hosťujúcej rasy.

  • Teleport - Bonusy Setu budov už sú teraz upravené správne, kedykoľvek je budova zo setu presunutá späť do Inventára pomocou Teleportu.
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Ahojte..:)
asi mi to poriadne nemyslí, ale akosi som nepochopila tieto dve opravy . Môžem poprosiť o detailnejšie vysvetlenie ?? ďakujem :)
  • Kúzla - Očarovanie Portálový zisk sa už nezdá byť použiteľný po použití iného kúzla pri dosiahnutí prvej Hosťujúcej rasy.

  • Teleport - Bonusy Setu budov už sú teraz upravené správne, kedykoľvek je budova zo setu presunutá späť do Inventára pomocou Teleportu.
v tom prvom je chyba v preklade, dalo sa totiž použiť kúzlo portálový zisk aj keď ste ešte nedosiahli kapitolu 6
a ten druhy, ak sa presunula budova zo setu do inventára, tak set si to neuvedomil a stále dával všetky bonusy
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak ako je spomenuté, ešte nie je verzia dostupná pre 100% hráčov.
 

MajaR

Lesný duch
zaujímalo by ma či vo všetkých svetoch elvenaru je taký nepomer v tovaroch medzi hráčmi, alebo len na našom svete sú majitelia mydlárni takto neskutočne znevýhodnení.
Ako to vyzerá celkovo s našim svetom ? - je šanca že časom aj mydlo bude na trhu žiadané ? Tí čo sledujete nejaké štatistiky hráčov - alebo budeme donekonečna znevýhodnení ?
 

Oxepex

Šepkajúci golem
Mám otázku ohľadne dávania susedskej výpomoci. Niektorým hráčom to v PC verzii už ide rovnako ako v apke, čiže nemusia vstúpiť do mesta hráča ale sa im rovno ponúknu možnosti, kam tú výpomoc dať. Kedy to budú mať prístupné všetci?
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Zatiaľ je to v testovacom režime aby sa vychytali muchy, potom to príde pre všetkých
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Áno beta server slúži na testovanie, ale isté veci sa musia preveriť na serveroch s oveľa viac hráčmi.
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
ach tak....to som netušil.....len škoda, že mne sa nepošťastilo a klikám stále zdĺhavo cez PC......preto radšej apka, ale tam zas neviem prispievať do divov iných hráčov, tak stále prebieham, čo je dosť nepraktické :-/
 

DeletedUser591

Guest
chcel by som vedieť prečo sa nedostávajú rozšírenia za provincie keď som v poslednom leveli lebo kupovať ich po 8500 diamantov je už moc drahé a inak sa k nim nedostanem
 
Hore