• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k veži večnosti pre spoločenstvá

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak máte akúkoľvek spätnú väzbu na novú mechaniku veži večnosti pre spoločenstvá, dajte nám to vedieť :) Radi si ju vypočujeme :)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Z pohľadu spoločenstva to nemá veľký zmysel. Spoločenstvo vlastne pracuje na toho najlepšieho a ďaľší za ním na nižších pozíciách získajú podstatne menej ako ten prvý. Ten najslabší môže dostať 2 odmeny a ten prvý napr. 20.
Nie je to ako v dobrodružstve spoločenstva, že všetci dostanú rovnakú odmenu pretože sú spoločenstvo a spoločne sa podľa svojich možností zúčastňujú akcie.
Tu získa ten najlepší, tí slabčí podstatne menej.
Každý získa len podľa svojich možností a tak to pre spoločenstvo ako celok nemá zmysel.
Ako spestrenie je to pekné, ale nemalo so to nazvať Veža večnosti pre spoločenstvá ale skôr napr. Bonus Veže večnosti. Spoločenstvo ako celok na tom nijako neprofituje.
 

*Hawkins*

Lesný duch
podla mna sa to vobec neoplatí robiť, mizerné odmeny za nehorázne náklady. ten set budov čo sa tma dá získať je síce pekný ale bonusy sú úplne oničom, jedine kvoli kúzlu ,,teleport,, sa to oplatí robiť, našťastie to kúzlo je hned na začiatku tak stačí spraviť len 4 boje.
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ako je to s tými odmenami?
Čakám pred bránami laboratória ale odomknuté odmeny mam len po predošlú sekciu vysoké haly.
...zatiaľ nemam jasno v tom, ako to funguje
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
No, pokiaľ neprejdeš celú úroveň a si tesne pred cieľovou čiarou (ten krúžok na teplomeri :)), tak odmenu nemáš zafajknutú a nedostaneš ju. Musíš sa na krúžok postaviť (alebo byť už nad ním) a až potom sa odmena zafajkne a môžeš ju dostať.
Pokiaľ si nad krúžkom a teda nad konkrétnou odmenou a napriek tomu nie je zafajknutá, tak si urob snímok obrazovky a kontaktuj hernú podporu. Iste ti pomôžu.
Mohla si sem dať obrázok ako to vyzerá a možná by sme boli chytrejší.
 

DeletedUser289

Guest
Pravdepodobnou príčinou je, že ako spoločenstvo nemáte dosť získaných bodov vo veži na vyššie odmeny... Nestačí keď ťaháš ty, aj ostatní musia zapracovať
 

Aireen

Neumlčatelný kňaz
Ja som tam hore, nižšie ako som, je stale vsetko zamknuté
 

Prílohy

  • Screenshot_20191217-095539_Elvenar.jpg
    Screenshot_20191217-095539_Elvenar.jpg
    389,5 KB · Zobrazenia: 105

DeletedUser289

Guest
Ako som písal, ako spoločenstvo máte nahraných 159 bodov (aspoň podľa screenshotu), na ďalšiu odmenu potrebujete 180... Musia zapracovať aj ostatní... Alebo zobrať ďalších ľudí ak je vás málo
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
podla mna sa to vobec neoplatí robiť, mizerné odmeny za nehorázne náklady. ten set budov čo sa tma dá získať je síce pekný ale bonusy sú úplne oničom, jedine kvoli kúzlu ,,teleport,, sa to oplatí robiť, našťastie to kúzlo je hned na začiatku tak stačí spraviť len 4 boje.
ja myslím, že každý si tam príde na svoje :) veď sú tam rôzne odmeny - diamanty, časovače, tele porty, portálový zisk, set budov, trpasličí Zbrojník/životy jednotiek/, obchodná stanica, Džin /lepší ako studňa :)/ a tiež magická obytná budova a magická dielňa...
 

Emma

Lesný duch
Ahojte neviem možno bola zmena. No keď si zrátam hráčov čo sa zapojili do veže máme viac bodov ako nám ukazuje veža .
Mal niekto taký problém ?
 
Hore