• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Unurským obchodníkom

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ako sa Vám páči nová rasa? Tešíte sa na ňu? porozprávajte nám viac o tom :)
 

gufinka

Tichý rytier
Ja sa tiež neviem dočkať, architekt už je pripravený a teším sa ako zase strávim nekonečné hodiny skladaním lego kociek :) a nové budovy vyzerajú super. Takže už, aby sa to spustilo :)
 

Katkam

Ukecaný paladin
Mňa ste nasrali,že už je tu nová doba. Zase nekonečný výskum a s úplne na hlavu postavenými požiadavkami na tovar. Človek si nemôže v kľude povylepšovať budovy, každú chvíľu je tu nejaký event. Ešte že tam dávate odmeny na figu, tak od dnes končím s eventami a budem si hrať len bežnú hru. Aj tak tie budovy niet kde postaviť,takže ma to trápiť nebude. Keby ste dali za odmenu rozšírenia,tak to by sa asi najviac oplatilo hrať.
 

Satanka

Ukecaný paladin
Mňa ste nasrali,že už je tu nová doba. Zase nekonečný výskum a s úplne na hlavu postavenými požiadavkami na tovar. Človek si nemôže v kľude povylepšovať budovy, každú chvíľu je tu nejaký event. Ešte že tam dávate odmeny na figu, tak od dnes končím s eventami a budem si hrať len bežnú hru. Aj tak tie budovy niet kde postaviť,takže ma to trápiť nebude. Keby ste dali za odmenu rozšírenia,tak to by sa asi najviac oplatilo hrať.
Presne tak.Toto už vravím dávno
 

MajaR

Lesný duch
tu som našla drobnú nezrovnalosťv úlohe - v počte - v texte je že vyzbieraj 2000 a skutočne treba 20 000 :)

úloha.png


Rasa je teda dosť náročnejšia, tie drobné zbery sú na dlho. A chápem že nedajú možnosť zbierať naraz, asi o to išlo, nech nám to trvá čo najdlhšie :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ďakujem za nahlásenie :) pri najbližšej aktualizácii sa táto hodnota opraví :)
 

Arnwald

Tichý rytier
Ja len dúfam, že v Zimnej mágii budú nejaké poriadne budovy na mannu. Lebo 17. kapitolu som ledva začal a už mám spotrebu manny pol milióna denne len v obchodnom centre. Bez ďalších miliónov potrebných na výskum.
Ešteže v prvom meste mám dosť kúziel, napríklad chatrč čarodejnice mám už boostnutú na 2 mesiace dopredu. :-D
Ale na SK serveri to bude horšie, tu hrám kratšie a nemám ani také zásoby kúziel, ani fontánu, čo dáva 100k manny denne.
 

Arnwald

Tichý rytier
Vďaka za tip, @Elvenar, neuvedomil som si, že táto kapitola bola možno nadizajnovaná na stiahnutie prebytočných portálových ziskov z obehu. :) Naozaj ich už mám dosť veľa, takže tentokrát asi nebudem čakať na 4. level portálu.
 

Katkam

Ukecaný paladin
Ako tak veeeeľmi pomaly postupujem v Unurských obchodníkoch, tak prichádzam na to, že túto hru pomaly ukončím. Zamysleli ste sa nad tým množstvom všetkého, čo požadujete do výskumu, na výstavbu nových budov a nehovoriac o vylepšení budov,ktoré stále menia smer :-( V eventoch dávate budovy doslova na h...o....nechcem byť neslušná, čiže ako som už raz písala, eventy hrať nebudem, lebo sa to neoplatí, čiže žiadna pomoc z vašej strany :-(
 
Naposledy upravené :

Satanka

Ukecaný paladin
Ako tak veeeeľmi pomaly postupujem v Unurských obchodníkoch, tak prichádzam na to, že túto hru pomaly ukončím. Zamysleli ste sa nad tým množstvom všetkého, čo požadujete do výskumu, na výstavbu nových budov a nehovoriac o vylepšení budov,ktoré stále menia smer :-( V eventoch dávate budovy doslova na h...o....nechcem byť neslušná, čiže ako som už raz písala, eventy hrať nebudem, lebo sa to neoplatí, čiže žiadna pomoc z vašej strany :-(
Súhlasím s tebou Kati.A ešte k tomu málo miesta,rozšírenie sa už nedá z provincií....a to rozšírenie vo výskume - jedno na začiatku a jedno na konci - je málo.Nehovoriac o tom ,ako má človek natlačiť kopu budov a hlavne tie,ktoré musia byť navzájom prepojené atd.... Ja chápem,že nikto nikomu nič zadarmo nedá.Ale nie každý si môže dovoliť kupovať diamanty za reál peniaze a potom si kupovať rozšírenia-podotýkam,že za nenormálne množstvo diamantov.Už pár krát som spomínala - a čo by sa stalo,keby rozšírenia zaradili medzi výhry v eventoch,alebo v DS.... Ale nad tým vôbec neuvažujú..... :/
 
Hore