• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

srelkaa

Mlčanlivý mních
Pekný den.......chcem sa spýtať kde nájdem masky zapojených sutaziacich ak ich hcem hodnotit..a v pripade uapojenia sa do sutaze kde masku vlozit....dakujem za odpoved:)
 

Shanigan

Lesný duch
Ja mám len takú poznámočku, potichučky ,prečo zase kreslenie ? :confused: čo máme robiť mi úbohí neschopáci, ktorí nielen kresliť nevedia, ale ani pracovať v nejakom programe ako Photoshop ? :oops: Je to teda nespravedlnosť :( Zase môžem len obdivovať a tíško závidieť :p
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
obrazok moze mat maximalnu dlzku 1 Mb aby sa dal nahrat na nas server, alebo to mozes nahrat na nejaky free server na internete a tu len dat link
 

DeletedUser367

Guest
IMG_20170831_180409.jpg

Maska vyrobená zo sádry podľa predlohy
 

DeletedUser465

Guest
príspevok maska, no neviem, či správne, moje dcéry kreslili
maska_1.jpg
maska_2.jpg
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
V tejto téme je iba diskusia, ale vytvor si tu vlastnú tému a tam to vlož :)
 

Shanigan

Lesný duch
ale sme sa rozbehli :) asi maškarný bál je obľúbená činnosť :) hmmmm, už dávno som nemala masku, asi si niečo vyrobím po inšpirácii z týchto obrázkov....
 

DeletedUser13

Guest
už bolo napísané že v priebehu týždňa sa dozvieme kto vyhral nebojte sa.
 

DeletedUser457

Guest
nemám sa čoho báť,... len organizácia a inštrukcie sú dosť často nejasné a neúplné,
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
V nedeľu len skončila sútaž, myslím že si zaslúžime čas na vyhodnotenie výhercov.
 

DeletedUser457

Guest
V nedeľu len skončila sútaž, myslím že si zaslúžime čas na vyhodnotenie výhercov.
v pohode, ale aspoň oznámenie mohli dostať že, čo máme očakávať, kedy a čo nasleduje, nič podobne detailnejšie nebolo zverejnené, než čo si zdieľala tu.
 
Hore