• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

DeletedUser13

Guest
Veľa sa do súťaže ľudí asi nezapojilo čo ?
Nuž ale čo sa dalo čakať ?
Aspoň traja sa zúčastnili a sú tri odmeny že ;)
 

DeletedUser13

Guest
Nabudúce sa zapojím aj ja dúfam ;) záleží od súťaže ale táto mi nesadla.
 

DeletedUser244

Guest
Ahojte. Tak som to dúfam stihla. Aj som to už chcela napísať pred tým, ale len dnes sme sa vrátili. Tak som si povedala, že to ešte stihnem. Náhodou je to dobrá téma, len času nebolo na písanie. Chcela som napísať už aj na zimnú tému na ten event, ale to som pred Vianocami fakt nedala. To nebol čas na nič. A všetky príbehy sú zaujímavé. Ja som zahlasovala za všetky.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, nič sa neboj stihla si :) do 23:59 máte čas, takže očakávam ešte aspoň tucet nových príbehov od ľudí ktorí to doteraz nestihli ;)
 

gmail

Lesný duch
dakujem za podporu :) -toto je jediná valentínska story, ktorú s obľubou vyťahujeme - hlavne pred hlavnými aktérmi- pri akejkoľvek príležitosti
 

DeletedUser13

Guest
Gratulujem výhercom a dúfam že s odmenou rozumne naložia ;).
 

DeletedUser138

Guest
No ja by som sa tiez rad zapojil, ale po precitani pravidiel (kde stalo ze pribeh nema byt vymysleny) som uznal za vhodne radsej sa z tejto akcie, ako clovek co valentina neoslavuje, stiahnut :( Nevadi, nabuduce bude urcite sutaz, ktora mi umozni ucast a pobijem sa v nej o umiestnenie... vyhercom gratulujem! Diamanty setrite, nie ze ich miniete na chybajuci tovar D:
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Tak, viem si predstaviť aké príbehy si mohli niektorí vymyslieť, preto som dal takú podmienku.

Určite ďalšia súťaž, bude lepšia. Kľudne sem dávajte aj návrhy na súťaže, aby som sa mal čím inšpirovať.
 

DeletedUser273

Guest
Tak, viem si predstaviť aké príbehy si mohli niektorí vymyslieť, preto som dal takú podmienku.

Určite ďalšia súťaž, bude lepšia. Kľudne sem dávajte aj návrhy na súťaže, aby som sa mal čím inšpirovať.

moja zial bohu vymyslena nebola :(
 
Hore