• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k súťaži

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Vážení ľudia a elfovia,

do tejto témy nám môžete písať všetky vaše otázky, pripomienky a podnety k súťaži! Rovnako tak je vítaná aj otvorená diskusia o súťaži.


S pozdravom,
Váš Tím hry Elvenar
 

DeletedUser208

Guest
Kiwa, dufam ze si to takto myslel, ked tak to prehod ako je potrebne :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
ano Yenkky správne si to pochopil
A Hawkins, na fóre pod svojou prezývkou máš napísané "nový člen" a keď napíšeš povedzme 10 príspevkov zmení sa to na "člen" a súťaž spočíva v tom aby ste vymysleli originálne názvy. Pozri si aj Yenkkyho príspevok
 

DeletedUser184

Guest
ja by som sa chcel spytat ako to mam poslat?
spravou?
 

DeletedUser208

Guest
Napoleon, musi to vlozit ako novu temu s nazvom kde uvedeuies svoj nick a do prispevku napises svoj navrh
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Máte ešte pár dní tak skúste vymyslieť niečo originálne a získajte diamanty.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Súťaž skončila. Ďakujem všetkým zúčastnením :) Cez víkend spravíme vyhodnotenie a rozdáme odmeny.

S pozdravom
Kiwa,
 

DeletedUser210

Guest
Chcela by som sa poďakovať za ohodnotenie a popriať celému Tímu hry Elvenar veľa trpezlivosti a úspechov v práci.

S pozdravom
Gurda z Nového začiatku
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ďakujeme veľmi pekne ;) ;) Už čoskoro sa môžete tešiť na nové "prekvapenie" :)
 

MajaR

Lesný duch
aj ja gratulujem víťazom a chcela by som sa spýtať kedy bude doplnená wikipédia o novú rasu a budovy, rada by som si pozrela info poslednej doby :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
MajaR, v priebehu tohto týždňa, už na tom pracujem, je toho viac a som na to sám, trošku mi to trvá. Ospravedlňujem sa za čakanie :)
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Samozrejme že viete, s wiki je tam dosť práce a pomoc by sa mi zišla takže sa mi kludne môžete ozvať do správy.
 
Hore