• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k plavbe vzdušných obchodníkov

tamara 1991

Mlčanlivý mních
:( zbytočná práca,lebo ak som minula 400 krištálov a denná odmena ani jedna nepadla,tak nie je prečo sa trápiť
 

maja175

Šepkajúci golem
vdaka,uz mam,dufam,ze budu padat aj nejake denne odmeny,nie ako psledne,niektore eventy su skupe na budovy
 

Shanigan

Lesný duch
Hm márne sa snažím prebrať odmenu za úlohu. Ukazuje mi, že som nazbierala dosť zásob /kladivká/ , svieti ok ale keď na to kliknem jednoducho sa nedeje nič . Už som reštartovala hru a nič . Nejaký nápad .
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Hm márne sa snažím prebrať odmenu za úlohu. Ukazuje mi, že som nazbierala dosť zásob /kladivká/ , svieti ok ale keď na to kliknem jednoducho sa nedeje nič . Už som reštartovala hru a nič . Nejaký nápad .
Hneď napíš na hernú podporu :) Určite to vyriešime
 

Shanigan

Lesný duch
Mno, už nemusím písať na podporu. Hrala som na ipade a tam to ako sa zdá zaokrúhluje úlohy . Takže mi chýbalo ešte asi 80 kladiviek, ale na ipade mi ukázalo ako keby som ich mala. Až dnes ráno , keď som mrkla na počítači na hru som to zistila. Zaujímavé :oops:
 

orchidea

Šepkajúci golem
Môžem vedieť,že prečo mi neprišla do emailu odmena palivového krištálu?Lebo iní hráči dostali a ja nie.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
nová sada budov je úplne zbytočná, len zaberá kopu miesta a dobrá je jedine na rozobratie. Tvorcovia začnite konečne robiť niečo užitočné a zmysluplné za čo ste platený!
 

maja175

Šepkajúci golem
nová sada budov je úplne zbytočná, len zaberá kopu miesta a dobrá je jedine na rozobratie. Tvorcovia začnite konečne robiť niečo užitočné a zmysluplné za čo ste platený!
joooj Picmuch,nepotesil si ma,a ja uz striehla na sadu,a vyzera,ze z toho nic nebude,kedze mas lepsi prehlad,ako my mladsi hraci,ja som otocila 8truhliciek,kym mi dalo tu sprostu dennu odmenu,fakt neviem,naco potom ten event je :(
 

Shanigan

Lesný duch
Niektorým hráčom tie odmeny môžu pomôcť. Niektorí len začínajú hrať a budov majú málo. Mne celkom vyhovujú ostatné odmeny a som rada že sa viem tu pri hre odreagovať. ;)
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Môžem vedieť,že prečo mi neprišla do emailu odmena palivového krištálu?Lebo iní hráči dostali a ja nie.
Ja sa na tom už nepozastavujem. Občas u nás v spoločenstve tiež niekto napíše, že mu prišlo do pošty pár štartovacích krištálov (vajíčok...) a ja som už dááááávno nič také nedostal. Čo už.
Asi to dostávajú vyvolení.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Email dostane každý, kto má potvrdený odber na tieto maily. Ak ste si odber zrušili emaily vám chodiť nebudú.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Email bol poslaný všetkým, ktorý majú nastavené aby im takéto ponuky chodili.
 
Hore