• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k morským pannám

Dagmarka

Lesný duch
ahojte...:) kto ste v poslednom segmente úloh, vyskytujú sa tam okrem nápojov a jed. nástrojov aj dlhšie výroby na dielňach? Podľa úloh čo som uverejnila by už nemali byť, ale keďže sú úlohy tohto eventu nevyspytateľné:rolleyes:;) nerada by som zmazala niečo, čo ešte budem potrebovať.. ďakujem :)
 

Katkam

Ukecaný paladin
Ja som v poslednej časti úloh a teraz opakujem celú sériu úloh a výnimočne tieto úlohy sedia podľa zoznamu.
 

Lelira3

Lesný duch
Celkom mi vyhovujú nekonečné úlohy - len budova by mohla nabudúce ponúkať nie základný ani magický tovar, ale vzácny - čiže krištal, hodvab, zvitky
 

MajaR

Lesný duch
Pre ľudí ktorí majú posilnený mramor táto budova dáva v kombinácií s fénixom a horskou budovou cez 50 tisíc surovín denne, žiadna iná budova v hre Vám toľko nedá.
ten raj už nedáva bonus na posilnený tovar ? číslo už nie je "zelené", sa mi zdalo že dávalo viac ako dnes, zrušili to ? už dáva len bežnú výrobu
 

MajaR

Lesný duch
bolo to niekde oficiálne oznámené ? chcem to vedieť od moderátora, mnoho ľudí si to možno "zabezpečovalo" hlavne kvôli tomu bonusu ktorý bol oznámený na začiatku
 

AltairMiles

Ukecaný paladin
vo štvrtok to zrušili s aktualizáciou, tiež by som to nepostavila.............
a čo si asi myslia o tejto zmene tí, čo si postavili 2 - 3 hlavné ceny... :) zase sa stalo to čo sa nemá diať na live serveroch... na testovanie mechanizmov hry má slúžiť výhradne beta server a nie live server, akonáhle začne udalosť na live serveri, tak už by nemali zasahovať do ničoho čo sa týka prebiehajúcej udalosti ( zmena úloh, statov budov a pod.) myšlienka nekonečných úloh je dobrá ale určite by ten posledný náhodne opakujúci segment mal obsahovať úlohy pre všetkých rovnako časovo náročné... :) a ešte jedna vec ma zaujíma, prečo tam nie je rovnaká výška tovaru? napr. mramor, oceľ a dosky po 8000 ks?
 
Naposledy upravené :

Imiris

Lesný duch
Tie budovy sa stále oplatia, aj keď ten bonus zrušili...skôr ho mohli nechať a posilniť vždy ten druh, ktorý daný hráč mal. Ešte keď začal na bete tento event, tak tvrdili, že je to úmyselné - ten bonus, čo dával zlatý vtáčik. Vraj chcú, aby bolo vidno, ako sa mesto vyvíja s domácim miláčikom... No, pripájam sa k Altairovi, na takéto pokusy je tu beta...
 

MajaR

Lesný duch
Takže paráda, aby náhodou hráči nemali príliš veľa tovaru...si uvedomili asi trošku neskoro
 

Katkam

Ukecaný paladin
Mohli by dať do budovy Raj morských panien na výber,že aký tovar bude dávať.Keď mám postavenú jednu na prvý základný tovar,tak keby som postavila druhú,tak by dávala druhý základný tovar.Načo sú mi dve budovy s rovnakým tovarom :)
 

Katkam

Ukecaný paladin
Ešte jedna vec....teraz som mala zber v Raji morských panien a malo by mi dať 3 body výskumu a nedalo mi ani jeden...aj toto ste zrušili?
 
Hore