• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k morským pannám

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
bolo to niekde oficiálne oznámené ? chcem to vedieť od moderátora, mnoho ľudí si to možno "zabezpečovalo" hlavne kvôli tomu bonusu ktorý bol oznámený na začiatku

Veľmi pekne povedane, tak sa aj ja pokúsim pekne - na základe tejto správy od Donyho " Pre ľudí ktorí majú posilnený mramor táto budova dáva v kombinácií s fénixom a horskou budovou cez 50 tisíc surovín denne, žiadna iná budova v hre Vám toľko nedá. " som si nahrala 3 budovy a 23 artefaktov a keďže som nemala toľko času prečítať cele fórko, dnes som si jednu postavila, vylepšila na lv10 a pozerám na to ako tresnutá - výroba 5760 mramoru za 24 hodín a kde je tých 50000 sľúbených ??? Nezdá sa vám rozdiel 44240 mramoru príliš veľký ??? Nehnevajte sa, ale je to tak veľký ODRB ako keď ste nám dali vyhrať budovy a vzápätí ste vyvažovaním znížili ich hodnoty !!! Áno, nemám postaveného zlatého fénixa, lebo tiež sľúbené artefakty sú v nedohľadne, ale aj tak je rozdiel 50000 a 5000. Mohla som ich radšej rozobrať a dostala by som 28920 fragmentov kúziel. Tak to teraz vyhodím a mám ..... Prepáčte, ale som nahnevaná, lebo som sa hnala za lžou. Už druhý krát sme boli oklamaní. Ako máme hrať event, DS, Vežu večnosti - aké budovy dostaneme ??? S akými hodnotami a na koľko ich ešte znížite po odohratí udalosti a ich získaní ???
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
A ako by to nestačilo, ako bonbónik Ste nám vzali aj to málo zo setových budov. Teraz pozerám, zo všetkých setových ktoré dávali tovar, ktoré sme si v udalostiach vyhrali a ktoré sme si vylepšovali prostredníctvom RR, ktoré sme nedostali zadarmo, ale vybojovali plánik a obetovali ho pre výrobu RR aby sme si ich vylepšili - ABY nám dávali viac tovaru, ktorý potrebujeme pre túto hru , ste nám jedným šmahom vzali a dali nám vedieť takouto vetou :
" Horská budova / Pozlátený Fénix - Produkčné bonusy za vylepšený tovar z manufaktúr už nie sú nesprávne aplikované na budovy udalostí."
NESPRÁVNE ? ! Veď kvôli tým NESPRÁVNYM hodnotám sme obetovali náš čas a hrali udalosti, aby sme ich získali !
A na záver ešte podotknem, ako dlho ste vedeli, že tie hodnoty sú NESPRÁVNE ??? že ste to nemohli urobiť v lepšom čase, ako otvorenie Veže večnosti, ktorá nám vzala pri vyjednávaní aj z toho tovaru, ktorý sme NESPRÁVNE dostali z budov udalostí !!!
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak nejaký hráč dnes dostal v rámci Mystického objektu ako odmenu Koraly, nech sa nám prosím ozve na Hernú podporu

Ďakujeme :)
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Angie veľmi výstižne napísané a s tým sa dá len súhlasiť!

Ďakujem Katkam :)
a už som to aj vyčíslila, nie sú to vysoké čísla, ale tu ide o princíp a až potom o ten tovar. Na druhej strane, aj také množstvo tovaru, ak ti chýba, tak vylepšenie sa nespustí, ale pýta diamanty
 

citellus

Tichý rytier
A ako by to nestačilo, ako bonbónik Ste nám vzali aj to málo zo setových budov. Teraz pozerám, zo všetkých setových ktoré dávali tovar, ktoré sme si v udalostiach vyhrali a ktoré sme si vylepšovali prostredníctvom RR, ktoré sme nedostali zadarmo, ale vybojovali plánik a obetovali ho pre výrobu RR aby sme si ich vylepšili - ABY nám dávali viac tovaru, ktorý potrebujeme pre túto hru , ste nám jedným šmahom vzali a dali nám vedieť takouto vetou :
" Horská budova / Pozlátený Fénix - Produkčné bonusy za vylepšený tovar z manufaktúr už nie sú nesprávne aplikované na budovy udalostí."
NESPRÁVNE ? ! Veď kvôli tým NESPRÁVNYM hodnotám sme obetovali náš čas a hrali udalosti, aby sme ich získali !
A na záver ešte podotknem, ako dlho ste vedeli, že tie hodnoty sú NESPRÁVNE ??? že ste to nemohli urobiť v lepšom čase, ako otvorenie Veže večnosti, ktorá nám vzala pri vyjednávaní aj z toho tovaru, ktorý sme NESPRÁVNE dostali z budov udalostí !!!

...uz je to sice davno a oprava uz je aplikovana, no tato oprava sa dotkla iba hracov, ktory mali bonusovu vyrobu mramor, krystal a elixir. Ostatnym hracom ostala vyroba nezmenena, resp. hracom ,kde sa prirataval bonus upravili vyrobu a bez bonusu sa dostali na uroven ostatnych hracov...

...ale uznavam, ze tuto chybu opravili dost neskoro, kedze dany hraci si tak za tu dobu prisli k peknej kopke surovin. tak je to hra, ktora sa vyvija pocas nasho hrania a v podstate za tu dobu co hram rozne online hry som sa este nestretol zo ziadnou, ktora by bola bez chyby...
 
Hore