• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k májovým slánvostiam

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Milí hráči,
dajte nám vedieť ako sa Vám pozdáva naša nová herná udalosť :)
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Celé zle, tá budova je asi zlý vtip a o systéme truhlíc radšej ani nehovorím. Radšej nech tvorcovia nerobia nič ako majú vymýšlať takéto bludy
 

Imiris

Lesný duch
Mne sa tento event páči, prešla som ho na bete a bol veľmi pohodový a príjemný, prakticky som nemala pocit, že nejaký event je a odmeny a mi zbierali. Za hlavnú odmenu len toľko, nie je to terno, ale 3 VB každý deň to zachránili.
 

DeletedUser949

Guest
Kedy uz konecne date poriadne odmeny (vid. Ohnivy Fenix pred rokom) a normalny sposob vyhry dennych vyhier, ako to uz
bolo? Tento event aj s odmenami je vysmech vsetkym hracom :(
 

Fleur

Lesný duch
mne vyhovujú všetky systémy eventov :cool: a tento májový je čo sa týka úloh úplne skvelý,nemusím nič pristavovať ;);) plus veľmi ľahko sa dá získať hlavná cena bez použitia diamantov :diamond: :cool:
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Medzi "Dalsimi odmenami" sa mi dnes (hned za Artefaktom majoveho stromu) zobrazil Slavnostny majovy strom. Lenze ja som ho uz jeden krat dostal a mam ho aj postaveny. Chybicka se vloudila, alebo je to schvalne moznost postavit si ho dva krat? Alebo miesto neho dostanem dalsi Artefakt?
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Este otazka k Majovemu stromu. Pri urovni 7 ma produkovat 1 rozbity ulomok runy denne, od urovne 8 su namiesto neho zobrazene VB.

Kto ste uz tak daleko - naozaj pri 8+ uz tie rozbite ulomky neprodukuje?
 

DeletedUser595

Guest
Pre malého hráča je výhodnejšie dostávať úlomok, lebo na začiatku chýbajúce úlomky dosť spomaľujú postup v divoch. Vo vyšších fázach hry je skutočne prebytok úlomkov :)
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Pre malého hráča je výhodnejšie dostávať úlomok, lebo na začiatku chýbajúce úlomky dosť spomaľujú postup v divoch.
To je svata pravda. Odkedy mi zdochlo Ruske kolo, rozbitych ulomkov je ako safranu.

Vo vyšších fázach hry je skutočne prebytok úlomkov :)
To je zaujimave pocut...

Nooo... je to na Tebe, ale ako budeš dlhšie hrať, budeš mať rozbitých úlomkov toľko, že ani nebudeš vedieť ako ich minúť..;);)
OK, tak potom si mozem zvysne artefakty nechat na neskor. (Naco ale vobec davaju ten druhy strom??)
Lenze neskor... ak nebudem schopny vyrabat Kralovske renovovacie kuzlo vo velkych mnozstvach, tak nejaky Majovy strom z pradavnej kapitoly raz bude vyrabat smiesne male mnozstvo produkcie (na plochu, ktoru zabera) a asi ho aj tak raz zotnem?
 

DeletedUser595

Guest
Presne tak ako píšeš @Eilean, strom určite zotneš. Nie je šanca zohnať toľko renovačných kúzel. Až keď budeš riadne vysoko, oplatí sa tieto budovy renovovať, dovtedy ti ich odporúčam jednoducho vymieňať. Jedine, žeby ti nejaká veľmi prirástla k srdcu, tam už potom ide rozum bokom ;)
 

DeletedUser448

Guest
Celý event je opäť na päť písmen. Pravda ľahko sa prechádza úlohy nie sú ťažké no odmeny pri hľadaní kvetov sú na výsmech. (relikvie, ukazovatele, soby a iné). Prečo tam nedali to čo každý potrebuje? (zosilovače, orkov, diamanty, božskú úrodu poprípade manu atď). To by aspoň mňa potešilo viac keď nájdem pod kvetom 15 diamantov ako jednu relikviu.
 
Hore