• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Jesennému zverokruhu

DeletedUser1180

Guest
toto je priamo z wiki v sekcii Jesenný zverokruh 2020, konkrétne teraz k tej kapitole 15 a 16 s rovnakým bonusom...

" Pamätajte: Všetky hodnoty budovy, ako aj jej bonusy závisia na kapitole, v ktorej budovu získate. "
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Niekedy sa môže stať, že jeden z bonusov je rovnaký zatiaľ čo iné sa zvyšujú.
 

MajaR

Lesný duch
v jednej úlohe som mala "použi dva katalyzátory", tak som nasilu v akadémii vyrobila vec čo som ani nechcela a nakoniec to chcelo "pozbierať dva katalyzátory" - takže zlý preklad.
Teraz robím tú úlohu znova tak som zvedavá...
 

Dony

Herná podpora
Tím Elvenar
Áno je tam chyba v preklade má byť získať/zozbierať tie katalyzátory
 

DeletedUser1180

Guest
tiež som to mala..... a dokonca bola aj úloha použi 2x katalyzátor, dala som vyrobiť niečo za 4 katalyzátory a záratalo že som použila iba 1 v úlohe :-/
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Niekedy sa môže stať, že jeden z bonusov je rovnaký zatiaľ čo iné sa zvyšujú.
Veď práve, ale v tomto prípade /kap15 a kap16/ sú rozdielne iba - populácia a kultúra, ostatné ako T5+1, T5+2 a VB sú rovnaké. Ešte tie VB pochopím, ale cítiaci tovar nie.
 

Shanigan

Lesný duch
Ako tak čítam samá nespokojnosť. Ešteže ja neprepočítavam medveď už postavený potešil. Atrament aj zamat sa vždy zídu. Som zvedavá koľko stihnem spraviť z eventu.
 

Picmuch

Neumlčatelný kňaz
Ako tak čítam samá nespokojnosť. Ešteže ja neprepočítavam medveď už postavený potešil. Atrament aj zamat sa vždy zídu. Som zvedavá koľko stihnem spraviť z eventu.
tak my to nehráme prvý deň, sme trocha náročnejší :D nech sa viac snažia tvorcovia, za čo ich platia?
 

Nixe

Mlčanlivý mních
Nechápem načo sú denné odmeny, keď ich nedáva, 5x po sebe som dostala len VB a to už viackrát, ale krmivo mi strelilo až 5x.... jediný denný bonus dodnes...
 

Lelira3

Lesný duch
Na túto udalosť by sa mi hodili neobmedzené úlohy - veľmi sa mi páčia medvede- ale musela som povylepšovať aj staré medvede - takže som artefakty minula a nič nepostavila :(
 

Shanigan

Lesný duch
Takže je po Jesennom zverokruhu. tentoraz mi Drak šťastia akosi nebol naklonený, len raz som dostala pri vkladaní kľúčov ,iné kľúče. Takže medvedík je na stupni 8. Teraz by sa mi zišlo ,aby som artefakty minulých medveďov vedela vyčenčovať na tieto nové artefakty :p Oproti Lelire ,ja som tie minulé nepostavila, mne akosi nevyhovovali .Mno uvidíme, už takto na stupni 8 je medvedík móóóóc prospešný :)
 

Lord Stanley

Neumlčatelný kňaz
Budeš sa musieť posnažiť v dobrodružstve spoločenstiev, nakoľko ak som správne postrehol tak po skončení eventu bol oznam o ukončení tejto ponuky vo výrobe v akadémii......tuším do 13.októbra
 

Shanigan

Lesný duch
Budeš sa musieť posnažiť v dobrodružstve spoločenstiev, nakoľko ak som správne postrehol tak po skončení eventu bol oznam o ukončení tejto ponuky vo výrobe v akadémii......tuším do 13.októbra
Mno jo, ale ako som si všimla, tak artefakty v akadémii boli skôr opačného charakteru ako ja by som chcela ,hm ? ! To boli dve nové artefakty za jedno staré. Ale ja potrebujem 2 nové artefakty a nevadilo by mi použiť 4 staré :p
Mno ale uvidíme. Čo sa dobrodružstva týka , snažiť sa síce moc nebudem/ ani čas ani veľké nadšenie /, ale uvidíme čo dosiahne naša malá skupinka .
 
Hore