• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Elvarianskému Karnevalu

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak máte akékoľvek otázky k udalosti alebo nápady neváhajte ich sem napísať.
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Vývojári si asi uvedomili omyl pri zavedeni náhodných úloh v udalosti a dnes (počas Karnevalu :) ) na Beta serveri menia systém "náhodných" úloh na pôvodný systém, keď všetci majú rovnaké úlohy (questline).
Vraj vypočuli náreky hráčov na ten "náhodný" systém, kde sa opakovali isté úlohy viackrat za sebou. Podľa mňa je to pozitívny krok. Dúfam, že v utorok 4.2. to zavedú aj na našom serveri.
Viac info o zmene je písané tu: https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/elvarian-carnival.14476/post-83160
 

Fleur

Lesný duch
tento obrázok dokonale vystihuje event
1f600.png



event.PNG
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Mne toto tiež urobilo viackrát. Ale stačí dať znovunačitať hru a obnoví sa to.
 

MajaR

Lesný duch
Ja som tiež rada že dali starý systém, ale svedčí to o tom že to dosť odflákli, hlavne ten obrázok keď sa načítava obrazovka je tak dobrý na rozbolenie hlavy a vyvolanie nauzei a následný epi záchvat o_O
 

manocska

Neumlčatelný kňaz
Povedal by som, že úvodný obrázok je silne psychedelický. A autor obrázku bol najskôr pod vplyvom čohosi :(
psychedelický = zámerne silne pôsobiaci na psychiku, zintenzívňujúci vnemy
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Žiaľ anglický preklad sa tam dostal nedopatrením, pri najbližšej aktualizácii by to malo byť odstránené :)
 

DeletedUser595

Guest
Súhlasím. že ten úvodný obrázok je "náročný"...musel som sa rozkročiť, aby sa mi nezakrútila hlava :D... aaaale odpúšťam im, vrátili mi truhličky, zase si môžem robiť čo ja chcem :cool:
 

Fleur

Lesný duch
výroba na aktuálnych dielňach/manufakturach mi velmi vyhovovala :confused: teraz nemám kam dávať ten mini bordel, vianočný event bol v tomto skvelý uplne vpohode sa robili úlohy na to čom som mala v meste postavene :confused: aj to že boli úlohy nekonečné bolo velké plus, už som si na to aj zvykla, že neviem aká bude ďalšia úloha:(:(
 

DeletedUser486

Guest
Náhodou,ten úvodný obrázok je bohovýo_O,ale chápem,že paradoxne je dosť "ťažký" pre tých,čosú zvyknutý na všetko sa zhora pozerať.../a všetkých/.
 

Katkam

Ukecaný paladin
výroba na aktuálnych dielňach/manufakturach mi velmi vyhovovala :confused: teraz nemám kam dávať ten mini bordel, vianočný event bol v tomto skvelý uplne vpohode sa robili úlohy na to čom som mala v meste postavene :confused: aj to že boli úlohy nekonečné bolo velké plus, už som si na to aj zvykla, že neviem aká bude ďalšia úloha:(:(
Veď úlohy môžeš plniť aj na aktuálnych dielňach.Nikde nepíšu,že si musíš stavať nové :)
 
Hore