• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Diskusia k Dobrodružstvám Spoločenstiev

manocska

Neumlčatelný kňaz
Nie asi, ale uhádol na 99% :D
Odmeny sú:
1x10 VB, mobilá knižnica, 1x15 VB
1x15 VB, Valentínsky artefakt, 1x20 VB
1x20 h zosilovač, 1x Valentínsky artefakt, 1x15 VB

Netrafil akurát len 1x20 h zosilovač.
Tie Valentínske artefakty sú asi preto, že v normálnom hracom čase s omedzenými sladkosťami sa NEDÁ zozbierať všetkých 9 Valentínskych artefaktov (trúfam si tvrdiť, že získať 9 artefaktov sa podarilo len veľmi malému množstvu hráčov)
 
Naposledy upravené :

Dagmarka

Lesný duch
Nie asi, ale uhádol na 99% :D
Odmeny sú:
1x10 VB, mobilá knižnica, 1x15 VB
1x15 VB, Valentínsky artefakt, 1x20 VB
1x20 h zosilovač, 1x Valentínsky artefakt, 1x15 VB

Netrafil akurát len 1x20 h zosilovač.
Tie Valentínske artefakty sú asi preto, že v normálnom hracom čase s omedzenými sladkosťami sa NEDÁ zozbierať všetkých 9 Valentínskych artefaktov (trúfam si tvrdiť, že získať 9 artefaktov sa podarilo len veľmi malému množstvu hráčov)

tak predsa nejaká zmena ;);)
 

Imiris

Lesný duch
Jop, ja ak mi budú hviezdy naklonené, tak v posledný deň získam 8. artefakt. Deviaty už hold potrebujem z dobrodružstva. Ale keby nie som zberateľ tých hlavných cien, tak nič moc :D Aspoň, že sú tam tie VB-čka :D
 

*Hawkins*

Lesný duch
škoda :D len je škoda že mi stoja v inventari odkedy ich vydali, nerozumiem načo si dali tú námahu robiť 3 fenixov keď nám nedajú možnosť získať artefakty na nich....mali spraviť len jedného a hotovo :D
 

DeletedUser1056

Guest
Vidim, ze som popostrcil Tournaments Warriors spravnym smerom. Aj ked, asi som mohol byt ticho hehe :D. Nech zvitazi ten lepsi :D
 
Hore