• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

CiernyRogan

DeletedUser595

Guest
Neviem či je to technicky možné, ale čo tak prehádzať všetkých hráčov na mape. Samozrejme len na jeden deň, to by nebolo nič hrozné, spoznali by sme nových ľudí a poniektorí by si začali vážiť susedov :D
 

Marcus86

Ukecaný paladin
Podľa mňa by bolo dosť náročné prehodiť hráčov na celej mape, obzvlášť ak potom to musíš dať do pôvodného stavu. Nehovoriac o tom, že by bolo problematické, ak by sa do hry zaregistroval nový hráč. Kam ho potom umiestniť?

Avšak ako nápad sa mi to páči, lebo si povedal presne to, čo si myslím. Hráči by si mali vážiť susedov, lebo na mape sú oblasti, kde nik nikomu nedáva motiváciu, nevymieňa sa tovar alebo sú tam neaktívne účty.

Za tento nápad máš odo mňa poďakovanie, osobne si myslím, že táto téma by si zaslúžila vlastné vlákno, kde by sme skúsili nájsť riešenie na problém s neaktívnymi hráčmi.
 

Imiris

Lesný duch
To máte obaja pravdu...ja mám okolie celkom aktívne, ale sú tam aj účty, kde je všetko zbúrané, alebo napísané koniec. Lenže maže to len hráčov, čo skončili úplne na začiatku. Alebo hráči,ktorí tam sú odkedy hrám - cca rok a sú neaktívni, nič sa im v meste nezmenilo a tak. Ak by to stačilo ponahlasovať, nemám problém :D
 
Hore