• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Opravená chyba Chyba vo vyrobených kúzlach

DeletedUser92

Guest
Zdravím, dnes sa mi stala divná chyba v kúzlach. Postavil som Akadémiu a vyskúmal Kúzlo na manufaktúry. Dal som si vytvoriť kúzlo na manufaktúry, trvalo vyše jedného dňa. Keď sa kúzlo dokončilo, v ponuke akadémie mi pribudlo nové kúzlo ALE! Toto nové kúzlo sa objavilo na druhom poste a odsunulo kúzlo na manufaktúry na tretí post a zároveň mi pridelilo toto nové kúzlo - Susedskú výpomoc do inventára ako vyrobené namiesto kúzla na manufaktúry!!!! To je dosť divná chyba. Malo by sa to pridávať do toho zoznamu podľa poradia a nie takto bez ladu a skladu. Človek na to čaká vyše dňa a dostane niečo úplne iné...
 

DeletedUser4

Guest
Ahoj DexteraDei. Naozaj sa jedná o jednorazovú chybu, ktorá sa vyskytla pri nahrávaní dnešnej aktualizácie hry. Ak mal niekto v čase nahrávania aktualizácie vo výrobe kúzlo ''Magická výroba'', to sa po aktualizácii zmenilo na kúzlo ''Magické dary''. Je to z toho dôvodu, že kúzlo ''Magická výroba'' sa predtým nachádzalo na druhej pozícii, teda tam, kde sa momentálne už nachádza kúzlo ''Magické dary''. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.
 
Hore