• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Chyba v hre

DeletedUser32

Guest
Ahojte toto vlákno som vytvoril do chýb preto pretože si myslím že sa jedná o chybu a to rovno v hlave vývojarov.... takže po prečítaní ďalšej úlohy som sa rozhodol že končím s hrou pretože úloha vlastni 8 zlatníkov a 4 výrobcov pascí je už na mňa moc a nebudem kvoli niekoho debilite búrať pol mesta...myslím že je moja vec koľko tých budov si postavím a ako rýchlo ten tovar budem vyrábať a nie aby mi to niekto diktoval...tieto úlohy sú podľa mňa úplne nezmyslené a demotivujúce...táto hra sa mi páčila hrám to už pár rokov ale s týmto ma páni vývojari fakt dostali...prajem vám veľa príjemných chvíľ s hrou
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Ak nemáte záujem plniť úlohy nemusíte, po dokončení kapitoly môžete úlohy preskočiť.
 

Angie2008

Neumlčatelný kňaz
Ahojte toto vlákno som vytvoril do chýb preto pretože si myslím že sa jedná o chybu a to rovno v hlave vývojarov.... takže po prečítaní ďalšej úlohy som sa rozhodol že končím s hrou pretože úloha vlastni 8 zlatníkov a 4 výrobcov pascí je už na mňa moc a nebudem kvoli niekoho debilite búrať pol mesta...myslím že je moja vec koľko tých budov si postavím a ako rýchlo ten tovar budem vyrábať a nie aby mi to niekto diktoval...tieto úlohy sú podľa mňa úplne nezmyslené a demotivujúce...táto hra sa mi páčila hrám to už pár rokov ale s týmto ma páni vývojari fakt dostali...prajem vám veľa príjemných chvíľ s hrou
Tiež som nie tak dávno mala túto úlohu a nevedela som, či to naozaj myslia vážne, alebo ja zle vidím. Samozrejme, že som túto úlohu potom ani neviem ako preskočila po dokončení kapitoly, ale dosť ma táto "chyba" nahnevala, lebo stále som všetky tieto neodmietnuteľné úlohy plnila. Súhlasím, niektoré úlohy sú demotivujúce.
 

MajaR

Lesný duch
Keďže rada robím všetky úlohy kapitoly tak som vtedy veľa vecí zbúrala a túto úlohu splnila. Neskôr som zase všetko postavila. O čo viac je to teraz lepšie keď máme teleport. Netreba sa krčovito držať všetkých manufaktúr a budov. ľahko sa dajú teraz schovať, urobiť tú úlohu a život ide ďalej :)
 

DeletedUser32

Guest
Máš pravdu Maja ale prečo by som mal teleport používať pre niekoho hlúpy výmysel?...teleport sa zijde na veľa ostatných situácii...vždy som úlohy rád plnil každú jednu ale toto prehnali
 
Hore