• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

chyba servera

DeletedUser594

Guest
ihvn0d
ihvn0d

Pri načítavaní mi takmer okamžite vyskočí hláška CHYBA SERVERA. Je to stará chyba, videl som, že to bolo riešené už v decembri.
cW1MXV.jpg
 

DeletedUser486

Guest
hej toto mi robí tiež:ZASE!všetky cookie a čo sa dalo som vymazal na všetkých štyroch prehliadačoch ktoré mám a začalo to cca pred dvoma dnami-tiež pri novej verzie-a ani sa nedivím-uvedomuje si,že hráči nemožu takrychlo inovovať PC a pod.ako vy stále novšie verzie?postupne vám hráči poodchádzajú-aj ja už zvažujem návrat na goodgame-toto sa mi zdalo fajn,lebo to nebolo taknáročne na čas-aj peniaze-ale uprimne-radšej pridem o par euro naviac ako o nervy-takže prosím o info alebo radu-ak nie no nič-rozlúčim sa a myslímže nebudem ani prvýani posledný
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Prosím napíšete nám na hernú podporu aký máte presne problém.
 

spartan64

Šepkajúci golem
Chyba servera.png

Nedá sa mi vôbec pripojiť ani na jednom z týchto prehliadačov - Opera, Mozilla Firefox a ani na Google Chrome.
Opera a Chrome mam zapnutú aktiváciu hardvérovej akcelerácie v nastaveniach prehliadača.

Firefox ma nepustí ani na stranku : https://sk.elvenar.com/
Firefox Screenshot 2020-12-11.jpg
 

orchidea

Šepkajúci golem
Nejde mi hra ani po premazaní cookies už dva dni. Ani v prehliadači Google Chrome, Firefox, Edge, Brave. Už sme skúšali aj na inom počítači a píše stále chyba servera.
Elvenar.jpg
 

hulululul

Mlčanlivý mních
chyba servera a neda sa mi prihlasit... Dakujem ste poriadne neschopni.. posledny mesiac s vami riesim iba chyby a problemy v hre. Najskor ste pokazili iniciativu v turnajoch a poradie jednotiek v boji. Potom pustate velke herne zmeny bez poriadneho upozornenia a nasledne blokujete pristup k hre. Asi sa rozlucime
 
Hore