• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

chyba pri prechode do vyššieho levelu

DeletedUser552

Guest
Ahojte, mám problém pochopiť jednu vec.

Vo vyśkume su odlíšené jednotlivé levely, každý ďalší level začína keď odomknem truhlicu prieskumníkov -aspoň logicky aj graficky by to tak malo byť. Predchcazdajuce mam vsetko vyskumane a zacinam skumat prisekumnikov

Ale v eventoch ked mi prida z výhier budovu tak aj ked uz skusmam prieskumnikov co je prvy vyskum v kazdom leveli tak mi da budovu z levelu predchadzajuceho.
Too mi urobilo pri eldrasilovom evente aj teraz v zimno, preco?
 

DeletedUser13

Guest
musíš mať už prvý výskum vyskúmaní aby si mal budovu s tej doby :)
 

DeletedUser552

Guest
no ta to treba nahlasit tvorcom hry ze je to riadna vtakovina. hranice vo vyskume su jasne a ked mam vsetko preskumane z predchadzajuceho levelu a odomkol som truhlicu na vyskum prieskumnikov uz som v 5.leveli. Normalne to takto ma fungovat ak inak je to len odrb.P
 

zuzulleta

Hlavný moderátor
Tím Elvenar
Nie nie, nový level sa otvára až PO dokončení výskumu pokročilých prieskumníkov. Tak to vždy bolo aj je :)
 

DeletedUser552

Guest
aj inkvizicia stale tvrdila ze zem je plocha a nie gulata, malo to teda tak ostat? Ja hovorim ze je to nelogicke a hlupe, kam mam napisat tento moj postreh? Tusim som si pred casom niekde vsimol ze hraci maju davat podnety na chyba a vylepsenia do hry. Uz sa mi tu nechce tvrdit kde je hranica levelov. Asi by to mali pochopit tvorcovia a ked nie aspon to graficky oznacit :)
 

Shanigan

Lesný duch
aj inkvizicia stale tvrdila ze zem je plocha a nie gulata, malo to teda tak ostat? Ja hovorim ze je to nelogicke a hlupe, kam mam napisat tento moj postreh? Tusim som si pred casom niekde vsimol ze hraci maju davat podnety na chyba a vylepsenia do hry. Uz sa mi tu nechce tvrdit kde je hranica levelov. Asi by to mali pochopit tvorcovia a ked nie aspon to graficky oznacit :)
ale ,ale aké nelogické :) preskumníci predsa sú tu na to, aby pred vstupom ostatných preskúmali ako to vyzerá na tom území kde chceme vstúpiť. Takže je logické keď ich musíme vylepšiť tzn. vyskúmať až sa pustia do svojej práce a my sa posunieme ďalej :) teda postúpime o jeden level. Mysli na Elvanar ako na svet , v ktorom sa počas hry pohybuješ :) a nie ako na schody ,po ktorých sa derieš vyššie a vyššie :rolleyes:
 
Hore