• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Chatrč staviteľov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Lunata

Ukecaný paladin
Bolo by možné nejak vizuálne či farebne zmeniť chatrč staviteľov? Pretože v tých veľkých mestách, keď sem chcem dať susedskú výpomoc, neviem ju buď vôbec nájsť, alebo mi to trvá veľa minút a nakoniec ju ani nenájdem...
Ďakujem
Rada si prečítam vaše názory milí spoluhráči :)
 

DeletedUser13

Guest
Máš dobrý nápad a ja k tomu nápadu dodám ešte toto. Mňa napadla iná vec zo staviteľom a to že prečo si nemôžem sám vybrať kedy a na akú budovu použijem to posilnenie ? Veď predsa to nemá zmysel keď mám posilnenie staviteľa nevšimnem si ho postavím budovu čo sa stavá 5 minút a posilnenie je fuč a keď ho chcem použiť tak ho nemám. Je to na zamyslenie ;)

Ozaj presunte túto tému do návrhy a nápady prosím a Ďakujem.
 

Shanigan

Lesný duch
tak so staviteľmi som tiež tak. problém je aj to, že sa menia , niektorí majú ešte len dvoch, niektorí troch , videla som aj také čo majú štyroch. ale zapamätať si ktorý hráč má akej farby :D sú to malinké budovy a nevýrazné farby. najmä pri tých čo sú už pri vílach sa to medzi záplavou farieb stráca .
Sander máš pravdu ,aj tvoj dodatok stojí za preskúmanie :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore