• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Chat

hrusticka

Šepkajúci golem
..odvčera blbne čet..predpokladám,že to nie je chyba v mojom PC,pretože to blbne každému z členov môjho spolku..
..chvíľu po napísaní správy vyhodí hlášku "nepodarilo sa pripojiť k chatu" a musím reštartnúť hru..
..dosť nám to komplikuje komunikáciu..
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Problém s chatom je v štádiu riešenia. Znovu načítanie hry by mohlo pomôcť.
 

DeletedUser595

Guest
Ten chat je nepríjemný, keď sa nevieš spojiť s kumpánmi :(
 

DeletedUser552

Guest
chat blbne stále - podla mna to nikto neriesi, navyse v posldenych dnoch ma vyhadzuje komplet z hry musim stale nacitavat stranku. Dufam ze ti hajzli cez moje pc netazia bitcoiny :)
No ak to kompetentni nebudu riesit, vykaslem sa na to aby som to stale restartoval a myslim ze takých ludi bude viac, a tiez blbne zbieranie a zadavanie vyroby tovarov cez mobil :( to tiez nastve- len tak na margo
ZNOVUNACITANIE HRY NIE JE RIESENIE mili clenovia timu Elvenar, nemienim to robit niekolkokrat do dna
 

lenni

Lesný duch
chat blbne stále - podla mna to nikto neriesi, navyse v posldenych dnoch ma vyhadzuje komplet z hry musim stale nacitavat stranku. Dufam ze ti hajzli cez moje pc netazia bitcoiny :)
No ak to kompetentni nebudu riesit, vykaslem sa na to aby som to stale restartoval a myslim ze takých ludi bude viac, a tiez blbne zbieranie a zadavanie vyroby tovarov cez mobil :( to tiez nastve- len tak na margo
ZNOVUNACITANIE HRY NIE JE RIESENIE mili clenovia timu Elvenar, nemienim to robit niekolkokrat do dna

Úplne súhlasím, tiež mi to stále blbne a resetovať hru ma nebaví stále dookola :/
 

DeletedUser13

Guest
Bravo čet už nejde vôbec stále mi píše načítavanie histórie chatu.
 

kiwa

Community Manager
Tím Elvenar
Problém sme zaregistrovali aj na mobilnej aplikácii. Problém bol nahlásený technikom.
 

DeletedUser

Guest
To aj mne už 3 dni robí s četom na mobilnej aplikácii.Buď mi ho neukazuje vôbec alebo iba pripája sa.
 
Hore