• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Butterflly01

  • Zakladateľ témy DeletedUser411
  • Vytvorené

DeletedUser411

Guest
Ahojte som tu nova a rada by som sa pridala k niekomu do spolocenstva aby sme si mohli radit a pomahat ak ma niekto zaujem poslite mi ziadost budem rada :D
 

Shanigan

Lesný duch
Vitaj a prajem ti veľa trpezlivosti v hre , budeš ju potrebovať :) Čo sa spoločenstva týka , tak sa snaž zviditeľniť,rozširuj si mapu sveta a dávaj/vracaj spoluprácu / keď prejdeš na mesto iného hráča tak sa ti objaví na dolnej lište zlatá ruka , klikni na ňu v meste sa nad budovami objaví ruka , klikni na ňu a dala si spoluprácu .ja som to zo začiatku poplietla :D / dávaj férové ponuky v obchode /musí byť aspoň jedna zlatá hviezdička / a hľadaj si spoločenstvo sama zatiaľ . Kým nebudeš mať aspoň 10000-15000 bodov v rebríčku, ponuky ti nikto nepošle:rolleyes: Je to rizikové , mnohí začali a skončili a nie je príjemné prijať niekoho kto behom pár týždňov prestane hrať alebo jednoducho nepostupuje . Najlepšie je pozrieť sa na mape sveta vo svojom okolí ... a ak ti niečo nie je jasné , tak sa tu môžeš spýtať :) v diskusii o hre ..
 
Hore