• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

Budovy so zaseknutym vylepsovanim

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Niekedy vidam mesta, kde su budovy zaseknute uprostred procesu vylepsenia a nikdy sa to neukonci. Pozoroval som to hlavne u "mrtvych" miest (napr. "Di4fjgifhh", "LeafVoloda"), ale aj u aktivnych ("1568"). Budovy su napojene na Hlavnu, takze ich vyvoj by mal pokracovat a v priebehu par hodin skoncit.

Verzia hry: v1.96.3-(24f1dcc) (2020-01-23 10:49)
Herný svet: Arendyll
 

lenni

Lesný duch
Tomu rozumiem. Ale co s účtami kde je hráč denne aktívny?
Ako vieš, že sú budovy zaseknuté?
Ako vieš, že hráč je aktívny?
Vo vyšších rasách niekedy trvá vylepšenie budovy aj tri dni....
A budova môže byť aj odpojená od cesty, ale ty to neuvidíš a tým pádom jej vylepšovanie nemôže pokračovať....
Doteraz sa nikto nesťažoval, že by sa mu v meste zaseklo vylepšovanie budov.
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Ako vieš, že sú budovy zaseknuté?
Ako vieš, že hráč je aktívny?
Vo vyšších rasách niekedy trvá vylepšenie budovy aj tri dni....
A budova môže byť aj odpojená od cesty, ale ty to neuvidíš...
Dobre. Ako som spomenul, hráč "1568" (predpokladám tak level II) v našom Spoločenstve je prakticky denne, aktívny, ale na neukončenie vývoja svojej Akadémie v. 1 sa sťažuje už niekoľko týždňov. Na Hlavnú budovu je viditeľne napojená cestou spolu s množstvom iných budov, ale koniec nie je na dohľad. Posielal som ho na Support, zatiaľ nič, pre mnohých to nie je jednoduché.

Pozerám, nový pokus, zo severného rohu mesta (ostalo tam len stavenisko) ju presunul na juhovýchod, ale teraz zjavne na cestu napojená nie je. Tak moment...
 

lenni

Lesný duch
Bola som sa pozrieť v jeho meste. ako tak pozerám, tak akdémia nebola napojená cestou na hlavnú budovu, pretože chýba cesta. chýbajúci úsek je akoby schovaný za jednou obytnou budovou. predpokladám, že nefungujúcich budov je tým pádom v meste viac. Nech si to skontroluje a bude to v poriadku.
 

Eilean

Neumlčatelný kňaz
Vďaka za pomoc (obyvatelia tadiaľ tiež neprejdú - to je ono!) a výborný nástroj.

Zdá sa, že Akadémia bola jediná nefunkčná. Ostatné sú buď čisto kultúrne, alebo pripojené na viacerých miestach.
 
Hore