• Vážení návštevníci fóra,

    aby ste sa mohli aktívne zapájať do diskusií alebo vytvárať vlastné témy a príspevky, potrebuje účet v hre a ZAREGISTROVAŤ SA TU!

BosorkaSVK / InnusSVK / Sunni Nemrac

DeletedUser647

Guest
Ahojte, to všetko som ja na slovenskej verzii Elvenaru.
Hru som hrala pred dvoma rokmi intenzívne na českej verzii, ale keďže bolo obdobie kedy som nebola paňou svojho času a ani PC, prestala som. Teraz som sa asi pred mesiacom vrátila k Elvenaru a vzhľadom na takmer dvojročnú nútenú pauzu som to rozbehla hneď troma účtami, ktoré hrám denne. Hra ma baví a dosť mi pomohlo, že si to najnutnejšie, dokážem opatriť aj cez tablet v práci. Keďže si šéfujem sama, nie je to žiaden problém :)
Spoločenstvo v ktorom pôsobím je super a zlepšuje sa.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Shanigan

Lesný duch
Hm, no neviem či je to podľa pravidiel mať viac ako jeden účet ,ale klobúk dolu,ja mám jeden účet a mám s ním čo robiť :p
 

DeletedUser647

Guest
Nemyslím si, že by bol až taký rozdiel medzi českým a slovenským Elvenarom, na českom nemali nič proti, dokonca ani pri kúpe diamantov :D a ako tam aj tu sa to dá, keď si to správne rozplánujem ;)
 

DeletedUser647

Guest
Prečo máš ten pocit? Stačí predsa venovať hre približne 1 hodinu denne. V prípade turnajov o čosi viac.
A čo sa hry týka, neporušujem žiadne z pravidiel hry, ktoré som našla priamo tu na fóre. Hlásim sa výlučne do mnou založených účtov, nikoho neurážam a ani neobťažujem, obchodujem v súlade s pravidlami a pomáham ostatným hráčom. Syna mám dospelého, na sociálne siete nechodím, telenovely nesledujem, domácnosť a aj prácu zvládam a stíham. Takže dosť dobre nerozumiem. Mohla by si mi to, prosím, vysvetliť?
 
Naposledy upravené moderátorom:

gmail

Lesný duch
vitaj opat v hre bosorka :D shani sa nemyli ked pisala ze by mal mat clovek len jeden ucet :
§ 5 Účty
  1. 5.1 Ty ako Používateľ obdržíš spolu s Licenčnou zmluvou používateľský účet („Účet“). Účet môžeš používať na zmenu svojich údajov a správu Hier.
  2. 5.2 Účet môže byť vytvorený na našom hernom portáli, na príslušnej webovej stránke Hry alebo na tvojom koncovom zariadení, kde je stiahnutá mobilná aplikácia.
  3. 5.3 Prenos Účtu nie je možný bez nášho výslovného súhlasu, a to zadarmo ani za poplatok.
  4. 5.4 Každý Používateľ môže mať len jeden Účet na jeden herný svet (jedna sekcia Hry). Do účtu sa môžeš prihlásiť aj pomocou tebou stiahnutej aplikácie alebo príslušnej webovej stránky hry. Vlastníctvo viacerých Účtov („Multi-účty“) jedným hráčom v jednom hernom svete je zakázané (je jedno, či sú stiahnuté cez mobilnú aplikáciu alebo cez webovú stránku Hry) a môže mať za následok okamžité zablokovanie hráča alebo potrestanie mimoriadnym vypovedaním Licenčnej zmluvy. Všetky tvoje nároky sú v tomto prípade vylúčené.
ale ak to zvladas - je to na tebe- akurat sa mnohym ludom uz vypomstili viacere ucty- ved vies ze cim je mesto vacsie, tym viac casu zaberie-a potom to prestane byt zabava a zacne to byt otravna otrocina- tak to aspon chapem ja :D
takze este raz- nech sa ti dari ;)
 

DeletedUser647

Guest
Ďakujem za info. Bola som aj v téme pravidlá hry a tam som si to zjavne nevšimla. Moja chyba.https://sk.forum.elvenar.com/index.php?threads/pravidlá-hry.3/
Ale túto tému sme pred 2 rokmi riešili aj na českom fóre a viacero hráčov/ prispievateľov nerozumelo tomu, prečo smie mať každý hráč len jeden účet. A dovolím si teda povedať aj tu, za čím som si stála aj tam:
Ak hrá hráč pre zábavu, pomáha ostatným hráčom,spoločenstvu a účty nezneužíva / teda udržiava hru aktívnu /, dokonca ak si zakúpi diamanty za reálne peniaze, čím vlastne podporí vývojárov hry, prečo nesmie mať viac účtov? Mimochodom, zjavne som asi jediná kto sa otvorene priznal, že hrá viac účtov, takých hráčov je viac a to aktívnych.
Je to viac menej len filozofická otázka, pretože sme sa logickej odpovede nedočkali na fóre českom.
Ale každopádne ďakujem za info. Hra má predovšetkým hráčov baviť ak to tak nie je, nepomôžu žiadne súťaže, obmedzenia alebo odmeny. Hráči sa majú navzájom podporovať a motivovať. Možno som urobila chybu, že som sa sem vôbec prihlásila, ale nech. Dokiaľ ma hra baviť bude a dokiaľ ju budem môcť hrať, tak budem.
Tu sa s Vami lúčim a želám veľa úspechov v hre aj osobnom živote.
 

gmail

Lesný duch
motivacia a podpora je super a este raz - zalezi len na tebe a na tom, ci sa ty bavis :D - INNO urcite nebude protestovat pri nakupe diamantov :D - spravovanie jedneho uctu je len mala rada na margo hracov, ktori s hrou sekli, lebo sa vyslovene "ustvali"
takze hraj, bav sa a rozvijaj mestecka ;)
 
Naposledy upravené :

Shanigan

Lesný duch
Bosorka ,nemyslela som to zle . no ja potrebujem pre jeden účet trošku viac času ako hodinu :) ale je to asi preto, lebo som už trošku inde ako ty. Na získanie dostatku surovín na turnaj, na vylepšenia, na event ,potrebujem čas na viaceré prihlásenia . Tak isto čo sa vojska týka. Mala som tiež dva účty, ale na rôznych serveroch, ale nakoniec som jeden vzdala :) Niekedy v období keď som sa dostala k trpaslíkom :p
Síce televíziu už nemám asi 15 rokov :p ani na internete nepozerám filmy, ale dosť čítam, prechádzam sa, chodím medzi ľudí ,píšem články .... . Domáce práce robím sama, aj keď priznávam, že pre jedného + 2 mačky je to menej ako pre rodinu. Na druhej strane ja nehrám cez mobil, v práci kde som robila, by to ani nešlo /my sme mali mobily zakázané :eek: / teraz robím doma, takže sa môžem prihlásiť aj doobeda ,ale predtým to bolo veru až večer čo som sa mohla prihlásiť ... Lenže sme rôzni, že :) a svojou poznámkou som ti fakt nechcela ublížiť ,len som predpokladala,nesprávne ako píšeš ;)
 

DeletedUser647

Guest
Pôvodne som už nechcela písať, len čítať informácie o veciach, ktoré sa za tie 2 roky zmenili. Ale ok. Ja mám ľudí dosť v práci, ktorá ma síce baví ale aj vyčerpáva keďže ide o prácu so zvieratami a ľuďmi, pre ktorých je moja práca relaxom a únikom pred všednými starosťami. Takže Elvenar je zasa únikom pre mňa. Z minulosti v Elvenare viem, že dokážem opatriť viac ako jeden účet aj na vyššej úrovni. Tak aby som si zahrala, bola prospešná členom spoločenstva a aj susedom na mape. Faktom je, že odvtedy sa Elvenar "trošku" zmenil.
A prepáč mi, že som zostala znechutená tvojim príspevkom, ale život ma naučil,že nemám súdiť druhého, kým nemám dostatok vstupných informácií. Otvorene, nemám to rada a asi je mojou chybou, keď očakávam to isté od druhých.
Neplánujem sem ďalej prispievať, nevidím na tom bohužiaľ nič zmysluplné.
Stačí mi dozvedieť sa o hre to čo mi za tie 2 roky uniklo.
Neberte to prosím osobne, ale privítanie akého sa mi tu dostalo považujem za dostatočný dôvod ďalej sa na týchto aktivitách nezúčastňovať.
Úprimne želám všetko dobré a za porozumenie ďakujem.
 

DeletedUser13

Guest
Pozri sa ak nebudeš zneužívať účty a navzájom medzi nimi si nebudeš posielať výskumné body alebo tovar nemal by byť problém.
 

DeletedUser647

Guest
Ďakujem. Neplánujem ani zneužívať účty ani nijako obchádzať pravidlá hry. Chcem len hrať a pomáhať slabším hráčom. Nepotrebujem byť prvá v rebríčku alebo kdekolvek inde. Toto pre mňa nie je súťaž. Len hra pre zábavu.
 

DeletedUser793

Guest
He-he cize by som to uzavrel - ak nenakupujes diamanty a hras zadarmo plati prispevok #6 a ak vzhladom na prispevok #8 nakupujes dost diamantov tak plati prispevok #15 ;):D
 

DeletedUser793

Guest
A teraz vazne, prispevok #15 poukazuje iba na clanok, ale prispevok #6 poukazuje na Pravidla, ak vyrok v clanku odporuje Pravidlam, platia Pravidla. Nie je to nahodou tak ? Pravidla predsa musia stat nad prispevkami v clankoch - nemozno sa dovolavat vyjadreni v clankoch ak protirecia Pravidlam, pretoze potom by sme Pravidla nepotrebovali a menili by sme si sposoby hrania prispevkami kazdy den ako sa nam zachce ;)
 

gmail

Lesný duch
:D Rastik - mam jeden ucet a na zabavu booooohato staci - vacsinou sa snazim pravidla respektovat:rolleyes: a kedze si ich zvyknem aj precitat:cool: od zaciatku hram s vedomim, ze ma hra upozornila na moznost zablokovania (aj ked sa zrejme rovna nule...) takze som zastancom jedneho uctu - vytvorenim dalsieho by ma to urcite zvadzalo aspon k dotacii VB do divov rozvinutejsieho mestecka :D - ale to je moj problem:oops:
 
Hore